Dôchodcovia si žijú skvelé.
Iba neznalosť a " vyčúranosť " JDS tvrdí iné.
Dôchodcovia si žijú skvelé.
Iba neznalosť a " vyčúranosť " JDS tvrdí iné.
A k tomu jemné pohladenie v prezidentskom paláci..
Súdruh kalioskop mal pri tvorení nicku 80 rokov.
Vzhľadom na jeho počet príspevkov - už musí mať min. 90 liet.
Potom sa nečudujme...
Zaujímavé.
Nie som expert na IT a PC.
Turzovský génius - a koho teda Fico a spol. vyhostili ?
Vari hi vyhostila opozícia ?
Opäť si zabudol " požiť " liečiky," alebo senko ?
Možno si si všimol, že dosť často píšem čas - na aký reagujem.
Je to kvôli tomu, ži mi hodne príspevkov zaradzuje inde.
Urguj na debate...
Ja viem, kde mám klikať - nemaj " boja "...
Nedocvakne...
Im - NIKDY...
Mongolík o 19:10.
Opäť si preukázal tvoju " genialitu "
Tá úroveň - to bol príklad k " pravdivosti " statusov tých " dvoch " - Šukuja + Eštoka
Neovplyvním radenie príspevkov...
Brezen - nebude nakoniec ten Gruzinec zamaskovaný Chmelár ?
Keď ho stále šušňuješ ?
Inak máš zvlášntú " záľubu " .
Kedy bude vyhosťovanie č. 2 ?
Až sa Fico vráti z potápania ?
He he he.
Tupelo - niečo vlastné nedokážeš zosmoliť ?
Či dážďovka, alebo pásomnica na viac - nemá.
Hej prečítať si status Šukaj-. nastrel vláska a brať ho
ako seriózne informácie je také zúfalstvo , ako že v RuZZku
je vyššia životná úroveň _ ako v Nemecku.
Fico tiež vybliakava o zlacňovaní a pritom zdražuje.
Opozícia možno spomenie predčasné voľby - no určite sa do nich nehrnie.
Nemôže vás - tupé oFce predsa obrať o ten skvelý pocit
- mesiac čo mesiac kupovať niečo drahšie.
Takže si vychutnajte Ficovú " lacnotu " do úplného konca.
Vyhrozila sa im, že sa pred nimi vyzlečie do nahá ?
To je celá Tabak...
Chceš ich porovnať s tvojimi príbehmi - aby si mohol
machrovať, že tent " tvoj " valček bol lepší a silnejší ?
To by musel mať nick - brezen s číslom
Chmelár - pojedač šušňov - sa volá Mišo ?
Doposiaľ som teda žil v omyle - že je Edo ?
Odporúčame