Nebodaj sa na tom námestí vyzliekla ??
Vtedy by to naozaj dokázala...
Inak Romana Tabak - tiež chodiaca " genialita ".
Nebodaj sa na tom námestí vyzliekla ??
Vtedy by to naozaj dokázala...
Inak Romana Tabak - tiež chodiaca " genialita ".
A Blaha si ho vychutnával s kým ?
S tebou - a baranmi na Súmračnej ?
Prevrat už bol dávno.
Fico vie že jeho tupí voliči majú pamäť dážďovky - dozadu / spätne / - max. 48 hodín.
Ficina o 16:05.
Prevrat bol témou Fica pre jeho tupcov - voličov PRED
sprievodom LGBT.
To si nepostrehol svojou dutou ,,,
Takže Fico má dvojníka ?
Čo tu začiatkom roka vybliakoval o prevrate ?
ktorý je teda teraz ten " pravý " ?
Čo robia potom tie super služby Ficílie - keď nechajú " prevraťákov "
len tak voľne sa pohybovať po Ficlilií ?
PREČO ho teda vyhosťovali ?
Či to bol iba ťah pre tupé oFce -. Ficových voličov ?
Ficini, ficini, ste vy iba obyčajné - .icinky-c.
Samozrejme že predčasné voľby nechcú.
Nech si tupí Ficovi voliči " vychutnajú " plody jeho vládnutia celé 4 roky.
O tom Gdo bude vo Fucilí predsedom vlády rozhoduje Európa ?
Mužíci - vy ste asi nesvojprávni a nemáte teda volebné právo.
V tom prípade by bola strana Smer zlikvidovaná ako prvá na čele s jej predsedom.
Takže prevrat - bude repete ?
Ešte žiadna vláda Fica - nebolo takéto Kocúrkovo.
-
Dnes mal TB minister spravodlivosti.
Okrem iných blábolov jedným " ZABODOVAL "
...taký horalkový zákon - DVE krádeže rožka a páchateľ išiel do basy.
To naozaj za DVE ??
Ten tupec nevie, že sa jednalo o TRI krádeže ??
Áno v tom Smere by bol medzi rovnými.
Na druhej stane je veľmi blízky priateľ - prezidenta.
Obaja sú radiaatori.
Samozrejme voliť treba teplých ako je Bartek.
Mongolík.
Je to napísané v tom linku čo si ty sám dával !!
Nepoužívanie kondomov nám vzalo napr. Fredyho Mercuryho.
Naopak dalo - Blahu, Fica, Matelka, Danka..
Máme ho až vyše 4 roky.
Ale keby som si teraz mal kupovať auto, tak jedine Nissan JUKE automat.
Lepšieho auta na Slovensku pre dôchodcov na trhu niet.
Chcelo by to opäť nejaký nový puč - na zakrytie témy,
kým ten tender neprebehne a nerozdelí z neho korisť.
Progres znamená - POKROK, VPRED a podobné významy.
Nič pre transky a boľševické oFce.
Tupelo Leninko - normálne som ti za tú tvoju DEB ilinu dal plusko.
Tak si ma rozosmial.
HaZZ - dal ako PRÍKLAD, že aký ne nezmysel, robiť dookola tendre,.???
Isto to vymysleli britskí infuinceri.
Ale však tu nik nasilu nedrží kolaborantov a ruZZké špi ny.
Prečo neprejdeš na Infoh ovná, Zjem aj vlek, alebo Pohlavné správy ?
Či si zbavený svojprávnosti - a niekto ťa núti ??
Odporúčame