Tender je iba jeden - a veľa supov čo sa chcú na ňom zahojiť.
To naruší vzťahy.
Tender je iba jeden - a veľa supov čo sa chcú na ňom zahojiť.
To naruší vzťahy.
Pre porovnane v ČR je o cca 30 % vyššia životná úroveň.
Hádaj ak kvôli čomu ?
Sa divím, že teda sa tu tak zubami nechtami držíš.
Zrejme si nesvojprávny a - nemôžeš za seba sám rozhodovať.
Čínania ho pozvali kvôli hroziacim clán - mongolík.
Teda iba kvôli krachujúcim obchodom.
Ale to teliatkám ťažko vysvetlovač
Ficina už využije tú priamu linku medzi Ficíliou a Čínou
ktorou minulý rok kŕmil svoje tu pé stádo ?
A boli by to zničili aj vtedy - keby ich nenapadlo fašistické RuZZko ?
ti to káže písať ?
A koľko krát a ako často ?
To je nejaká nová súčasť tvojej terapie ?
Portík.
Už tu viacero ľudí napísalo a ja s nimi súhlasím.
Komu nevonia západná demokracia - tým vonia jedine Putinová r i ť.
To nie je nič pre soc ku tvojho typu.
Ty si môžeš šúlať kukuričné listie do Kremeľskej Pravdy.
Pre Pedra boli aj partizáni počas SNP fašisti.
Bránili svoju vlasť, ako teraz Ukrajinci - preňho teda fašisti.
Takto si sa o 20:50 porozprával so svojím zrkadlom ?
Nakoľko píšeš z vlastnej skúsenosti - treba ti veriť.
patrí k 19:15
Mužík, ale veď si v pohode prejdi na Infoh ovná
a podobne elitné informačné veci a nemusíš mať stresíky...
Na nete je UJO Google.
Menej gramotní by ho mohli občas použiť.
Dôchodci berúci dôchodky zo Sociálnej poisťovne ich mali na rok 2025 - valorizované od 1.1.2025.
Policajti - AŽ od 1. 7. 2025.
Teda - NIE skôr, ale - Neskôr.
Iné ozbrojené zložky som nehľadal, keďže súdružku trápia ,policajti.
Asi ju nejaký v minulosti poslal do .....
Ale iba tí z JDS a menej gramotní.
Zbytok - NIE !!
Na primitívnych vrahov z Kremľa platí jedine - hrubá sila !
Troj ročné kecanie politikov v EU - bola strata času.
Toto ti povedal ošetrujúci lekár ?
A hneď po jeho návšteve si sa vybral pre svoju dávku senka do Setechova ...
Glupko - čo bolo, to bolo - ako povedal major Terazky.
Dnešná realita je iná , ako tvoj zamrznutý strhnutý závit eviduje 20 rokov pozadu.
Nemám vinohrad, nemám skúsenosti.
Môžem poprosiť, kde sa ten útvar - Sovietsky zväz nachádza ?
Lebo na klasickom glóbuse ho niet, ani v mapách Google.
Glóbus plochej zemi - nemám.
Tm asi bude -. či ?
Odporúčame