Súhlas, ale asi časom aj klasika a realita.
Súhlas, ale asi časom aj klasika a realita.
No neviem či Fico parafrázuje.
Skôr mám dojem, že to je Ficov sen.
A pointa je v čom ty zaostalý - glupko ?
Čím to je dané ?
Genetikou, úrazom, alebo inou udalosťou ?
Niekto je zatvorený v žumpe - ignore , ale aj tak sa snaží vyplávať
ako červeno zvýraznený - Hrochoťan.
Gluplo - zbytočne derieš klávesnicu - IGNORE ma istí !!
Cvikla to je už delikatesa.
Ale krumplíky, obyčajné krumplíky v Mordore - NET !
+++++++++++++++++++++++++++++++
Se Sovietskym svazem - prišla bída na zem !
A kde príde Rus - tam ostáva večný HNUS !!
Toto je desaťročiami potvrdená - REALITA !!
Pedro - iba si prišiel a už si mimoň.
Skús sa reštartovať, alebo používaj iný prekladač.
Pedro sa prebral.
Vitaj.
Takže makaj, makaj.
My sme tiež boli na Ukrajine 2 x.
10 a asi 6 rokov dozadu.
Predlžené víkendy vždy po 4 - noci.
Samozrejme oproti nám pozadu - ale to bola pre nás veľká výhoda.
Za 2 Eurá nás taxík vozil 2 hodiny.
Jedlo so živou hudbou v cenách našich meníčok vtedy.
To sa u nás jedlo za 4 Eurá.
Boli sme tam králi.
No - ale veď aj Slovákmi navštevované turistické destinácie kvôli moru - tiež nie sú všetky *TOP.
Albánsko, Čierna Hora, Turecko, Tunisko.
Tiež sú oproti nám pozadu, ale aj tak radi tam ideme.
Kremeľskými kolaborantmi.
RuZZko je bohate, RuZZko je nádherne, RuZZko je mierumilovné.
Akurát odtiaľ - komu sa dá utečie na ten krachujúci Západ.
Včetne Putinovej ex manželky.
A už si sa na ňu začal liečiť ?
Neodkladaj to !!
Kto mal to " šťastie " že bol niekedy počas dovolenky niekde ubytovaný v hoteli
kde bola ubytovaná aj " elita " planéty - RuZZi, má zážitok na celý život.
Osadníci z Východu - je voči ním INTELIGENCIA.
Potom by si nám mohol aj vysvetliť - PREČO fašistické RuZZko
prepadlo tak " zaostalú " a malú krajinu ?
A ktorý Šimečka ?
Lebo na Slovensku je ich veľa.
Mužík a môžem poprosiť - koľko krát si ty BOL tento
rok na dovolenke a Gde ?
Ďakujem za info.
Už vopred.
Soc ka.
Rómovia nech začnú pracovať a budú mať aj splachovacie záchody.
Táto vláda podporuje darebákov - aj tých osadách.
Za neustálych zvyšujúcich sa rôznych socialných dávok - oni NIKDY nebudú pracovať.
A ty máš kvôli tomu sústavnú hnačku, či iba denno denné záchvaty ?
Ukrajina ne napadnutá hordami vrahov z RuZZka.
To si sa ešte " geniusko " nedozvedel ?
Fašistov -RuZZov je 4 x toľko ako brániacich sa Ukrajincov.
Ferkoce.
Teba niekto núti byť tu - na tejto dnešnej Pravde ?
Si zbavený svojprávnosti, že si tu proti tvojej vôli ?
Prečo nie som prekvapený z RuZZkého raja a blahobytu ?
Zajtra ideme s manželkou na 3 dni na Oravu.
Dúfam, že tam nevtrhne banda tupých ruZZákov a nevyslopú vodu
v AquaRelaxe v Dolnom Kubíne.
Odporúčame