A takéto " sny " máš PRED - či PO liečikoch ?...
Alebo si ešte s tým - NEBOL u odborníka ?
No to potom bohovský riskuješ...
A takéto " sny " máš PRED - či PO liečikoch ?...
Alebo si ešte s tým - NEBOL u odborníka ?
No to potom bohovský riskuješ...
Máš pravdu.
Ja som " obchodníkom " nikdy nebol.
Manželka mala kedysi - keď u nás krachlo JRD
menší obchod.
No ale ako jej začali stúpať tržby a tým aj povinnosť venovať tomu viac času - to zatvorila.
Výchova deti a riadna rodina nám bola prednejšia - ako je zárobky.
Lebo ja som vždy dokázal dobre zarobiť .
Boli dostatočne " múdri " že sme si všímali ako dopadli rodiny tých " rýchlo zbohatlíkov"
a uvedomili si, že nechceme dopadnúť ako oni..
Rudko.
Ja sa takými zbytočnosťami nezaoberám.
Mne je šumák, aký majú obchod.
Mňa zaujíma blaho mojej rodiny, a môj a manželkin komfort v starobe.
Wellness, výlety, zájsť na na dobrý obed do reštiky a pod.
Toto sú veci čo ma zaujímajú.
Fašistické RuZZko sledujem, iba kvôli tomu -
že jeho vyčíňanie môže tento
náš teraz už bežný štandard narušiť.
Zbytočne mi radíš, tvoje fígle.
U mňa s poldecákmi a teda - alkoholom neuspeješ.
To budeš mať úspech iba medzi - svojími v IV.csk.
Inak na to uhlie - by som to ešte navýšil o 300 %.
Opäť táraš súdruh.
Putin by v EÚ nemohol ani zametať.
Kým to bude - tak sa to ešte pomení.
Nikdy sa nestresujem nad takýmito " jobovkami " - kým to nie je reál.
Začať plakať a hodiť sa o zem.
To mala naporezané zo svojho pracoviska...
Vojde dedko do výťahu a za ním okamžite klznú do kabínky ešte tri mladé devy.
Dedko poklope na štítok na stene, kde je napísané - použiť možno max. 3 osobami.
Jedna z tých " modeliek " zašvitorí.
Ale dedko - veď mi sme ľahké.
Dedko odvetí.
To platí aj pre - ku..vy.
Pred rokmi sme boli v BA v múzeu.
Hneď pri Hlavnej stanici - na kopčeku nad zastávkami MHD.
Boli tam nejaké autá a pod.
Katastrofa.
Stará drevená búda, na zemi hlina nasiaknutá olejmi.
Samozrejme " kvalitne " smrdiaca.
Proste katastrofa - na hlavné mesto.
To napr. Kopřivnice - malé mestečko na Morave a má TRI múzea.
Dve na osobné automobily a motocykle.
No a jedno nové - čisto na nákladné auta Tatra.
Nádhera- hlavne to nákladne.
To je oproti tej Blave iný svet.
Rudko - opäť robia bebinko tvojmu milovanému RuZZku ??
Fňuk, fňuk ?
3 dňová ŠO = 1 250 dní.
Hej vyhráva im a aj ich obdivovateľom.
Indické štátne rafinérky a dovozcovia už zareagovali minulý týždeň.
Prestanú postupne od fašistického RuZZka odoberať.
Tvorí to cca 60 % potrieb Indie.
Zbytok je na súkromníkoch.
Samozrejme zo dňa na deň sa to nedá uťať.
Hlavne kapitán Semafor Danko
No týmto už len tým stavbám pomohli.
Do hrobu.
pamiatkari navymýšľajú nezmyslov, ktoré by síce chceli realizovať
ale za peniaze majiteľa.
No a tak to asi bude chátrať.
Su-35 iba chce aby sa za ním do rodiny dostali opäť jeho najbližší, ktorí tu
" pobývali " do roku 1990 - kým ich pán Kocáb od nás nevyprášil.
Mongolík.
Trump to odkázal Medvedevovi - NIE súčasnému šéfovi BR RF .
Pochopil - či nie ?
Treba skicu ?
Inak čo som si všimol - výťahy sú u nás poddimenzované.
Počítať nejakých 70 kg - ako priemer je málo.
Odporúčame