Vzbura v Bielom dome?
Je pravda ze tak ako vládne Trump sa nevladlo a ani sa vládnuť nebude.Ale je legálne zvolený prezident tak ma právo rozhodovať a vládnuť podľa svojho planu.Ked niekto z jeho vlády s tým má problém tak nech VEREJNE NA TO UPOZORNI A skončí pracovať v B.D tak ako to dokázala polovica jeho vlády ktorí tak vykonali .Takto je to iba špekuláciá ci tento človek skutočne existuje alebo je to iba výmysel demokratov .Ak ta osoba skutočne existuje tak nech vystúpi pred verejnosť a možno to pomôže zmeniť názor tej časti občanov ktorá je ochotná za Trumpa bojovať .Neni to dobrá správa pre Ameriku ale súdruh Putin sa určite raduje Rusko voľby pre Trump a nevyhralo ale dokázalo rozdeliť Usa čo je veľký úspech pre Moskvu.A tak to robia aj v Európe a zvlášť v krajinách ktoré patrili do W.P.