Doba sa mení Podľa moderných zákonov sa bude písať sex do prednej dierky alebo do zadnej dierky Neviem ako to jednoduksie napísať aby to admin nevykopol
Doba sa mení Podľa moderných zákonov sa bude písať sex do prednej dierky alebo do zadnej dierky Neviem ako to jednoduksie napísať aby to admin nevykopol
Keď je ta Amerika taka nedolezita prečo sú všetci z jej rozhodnutia sklamaný Vieš prečo LEBO BEZ USA TATO ZMLUVA JE BEZVYZNAMNY KUS PAPIERA .Konecne si uvedomte ze Amerika nepotrebuje nikoho na ekonomický rast Preto Trump takto jedna i keď ja s nim nesuhlasim .Prestante písať Amerika JE TO JEDEN MUZ MENOM DONALD TRUMP KTORY JE ZODPOVEDNY ZA TENTO DOCASNY BORDEL .
Súdruhovia stalo sa to v reštaurácii To znamená ze to bol n i leto z jeho blízkych priateľov .Ľudia z oboch strán konfliktu začínajú byť unavení a znechutení ako biedne žijú bez nádejí na lepšiu budúcnosť Preto takýchto vrážd bude viac na oboch stranách .
Sudruho Harvey opytaj as KDE si sa narodil a mas pravdivu odpoved
Priatelu sebastian veľmi sa mýliš Americania sa majú moc dobre tak vojnu nepotrebujú Ekonómia slape na plné obrátky i keď Trump kluckuje .Tie zbrane sa vyrábajú ako výstraha pre svet ale dúfajú že ich nikdy nepoužijú.Dokonca aj podľa vás vojnochtivy Mc.Cain v odkaze žiadal o mier vo svete.Tak sa netrápte Amerika VELKU VOJNU nezacne
Imrisko veď vieš že tým najväčším blbcom je niekto kto ma sirak na prázdnej hlave .Ps Arizona sa práve v tejto minúte lúči z J.Mc.Caine.Velmi pekná oslava jeho života ktoru ukončila pieseň F.Sinatra My Way
Neber meno božie do nechcem napísať čo lebo si žena a ja som veriaci
To čarovné slovo RESPEKT je najlepšia medicína na všetky nedorozumenia .Začína to manželstvom pretože rešpekt má väčšiu moc ako láska a končí to rešpektom medzi štátmi sveta .Pokiaľ bude rešpekt bude aj mier a spolupraca
Súdruhovia vojnu nikto nechce Tie bomby je len maličký odkaz pre Putina čo ho čaká ked prepadne Suseda .Všetci milovníci Ruská zabudli že do dňa keď Rusko obsadilo Krym bol medzi veľmocami pokoj a spolupráca .Putin a jeho Generali sú príčina tohto bordelu Zabudli ako dopadol Breznev keď chcel udržať závody v zbrojení z Reaganom .Ak sa nespamätajú tak história sa bude opakovať Rusko proste nemá peniaze ani ekonómiu konkurovať západu a Usa.Cim skorej sa dohodnú tým lepšie pre svet
Je to síce k smiechu ale aj sankcie maju pravidlá a zmluvy a ako vždy Rusko ich porušilo
Bratia Česi máte čo ste si zvolili .Je pravda že novinár Ťa odstrelu perom teraz klavesnicov ale ich potrebujeme lebo vacsina si vykonáva prácu objektívne a pravdivo i keď majú názor s ktorým nesúhlasíme.Vy starší si spomeňte ako vás zbláznili novinári v starom režime a prežili ste to lebo ste čítali noviny zo zadnej strany od sportu
Vždy BOLI AJ VZDY BUDU MOJI NAJMILSI A NAJBLIZSI AZ DO KONCA Tak ako sa o mňa starali keď som bol malý ja sa budem o nich starať keď budú starí.
Súdruhovia dnes vďaka echnik e a materiálom sa dajú stavať budovy v miestach kde neni zemetrasenie do výšky km.Problem je ze kedc e budova vyššia ako 70 poschodí tak je to ekonomický nevýhodné lebo sa strávia veľa miesta má výťahy bezp.vychody za ktoré niekto platí preto najomnecje veľmi vysoké.Taktiez bezpečnosť ľudí ktorí tam žijú lebo Pracujú hra dôležitú úlohu .
Cudzinec okrem Bo h a sa nemusíš nikomu klamať To ta ani ja ani nikto nežiada Ja som Ti len navrhol založiť novú stranu alebo sa pridať k KSS a legálne vo voľbách vrátiť Tebe aj časť Slovákov to zriadenie za ktorým tu denne vyplakavate a v ktorom ste tak bezstarostne a spokojne žili
Pani Malinova ale vase vyhlasenie platí aj na blogerov lebo vo svojich blogoch opisuju len to čo je podľa vás DOBRE. Doba sa mení a zvlášť mladá generácia sa nechce upútať na jedno miesto lebo majú veľa iných možností co za starého zriadenia nebolo Je to celosvetový problém nie iba na Slovensku.Konkretne môj kamarát po škole v 2006 sa MUsEL ZENIT lebo jeho priateľka zabudla tabletky a namiesto úsmevu plakal keď si hladil oblek a stale opakoval preco on musí byť prvý z partie .Ľudia žijú spolu a viac si užívajú na rozdiel z minulosti keď chalani po skončení vojen..sluzby sa oženili a zakladali rodiny .
Sudruh cudzinec S.Koreu a VENEZUELu som spomenul lebo to sú dva štáty kde vládne to o čom ty a niektorí Slovaci snívajú .Trošku ťa poopravum Komunisti znárodnili v 48 a komunisti alebo ich potomkovia si prisvojili v 90'rokoch čo ľudia vybudovali a Sudruh Široký prehlásil že si len vzal to čo mu patrí .
Tie tričká sa dali kupit skoro v každom turistu.mieste kde sú obchody .V obchodoch majú stovky rôznych návrhov z ktorých si môžete vybrať a na počkanie vám to natlacia Vďaka 3d si môžete navrhnúť váš osobný návrh ktorý tiež vytlačia .Rozdiel je v cene Ľudia sú prekvapení ze tieto tričká začali predávať vo veľkom obchode za také vysoké ceny Totiž tričká vo Walmarte stoja od 5 do 15 dolárov a keď je výpredaj tak 3 doláre .
Podobný blog bol nedávno a tie isté odpovede od tých istých ľudí Tieto polokomunisticke vlady na rozdiel od tých pravých kom.vlad dovolia ľuďom VO VOLBACH ROZHODNUT SLOBODNE koho si zvolia Preto súdruh cudzinec Ondráš Devana a ďalší milovníci starého režimu sa pridajte ku KSS alebo záložné novú stranu kde budete vás program presadzovať a vaša túžba po bezpečnej praci mater.skolkach dovolenkách nenavratnych pôžičkách aj lacných alebo zadarmo bytov sa splní Tak ako komunisti znarodnili majetok tak to môžete znovu dokázať Bude tu raj ako v sev.Koreji a Venezuele tak sa sem budú hrnúť ľudia z celého sveta Múr budete musieť vybudovať okolo celej republiky nie iba od Rakúska aby zabranil zahraničným občanom žiť v komunistickom raji. Tak prestať len nariekať a vypisovať a začať konať lebo ta generácia čo najviac za komun narieka starne a ďalších volieb sa NEDOZIJE Preto tie budúce voľby sú posledná nádej na splnenie vašich snov a krásnej budúcnosti pre toho kto tu zostane .Good luck
Odporúčame