Priatelu buď má toho chudacika v klobuku zhovievavý .Tak ho znechutis že sa tu viac neukáže a nebude zábava .Dobrú noc
Priatelu buď má toho chudacika v klobuku zhovievavý .Tak ho znechutis že sa tu viac neukáže a nebude zábava .Dobrú noc
Sudruh MARIACI TU ROZPRAVKU o Americkom zlaté povedz tvojim rovesníkom tam uspejes .Zlato čo vlastní štát je pravidelne kontrolované Problém nastane keď si kupujes zlato od investorov a nechať si ho tam na sklade Podvodníci predávajú tu istu mincu aj trom zákazníkom lebo nikto nevie koľko majú v trezore Stalo sa že v stejnom čase si veľa investorov žiadalo mince do svojej opatery a banka toľko mincí nemala To bol problém Niečo podobné ako keď Maddof používal zákazníkov peniaze na vyplácanie cenných papierov na burze .
Imrisko posluchaj lebo pôjdeš do kuta.M y sme taká veľká rodina že sme po celom svete ale žiadna tetka neni v Presove.Arizona smúti za J.Mc.a zajtra idem dať vďaku za všetko čo pre ľudí všetkých národnosti urobil To sa nevzťahuje na politiku lebo tam som mal určite výhrady proti jeho hlasovaniu.Imrisko však pridi sem aj s Antim a sám sa presvedčiť Pride sem Pán prezident a keď dáš dengy tak si s ním záhras golfik spravíš fotku a zjes hamburger Ale ja viem Putin je Tvoj milovaný vodca a ten je tak bohatý že ten dá tebe biednemu keď uvidí ako ti kapustnica vyteká z uši a nosa.Tak sa Imrisko polepší lebo zavolám na slov. a Antimu nepodpisu povolenie na polovacku v urbaru .Imrisko povedz tomu v tom veľkom klobúku čo píše o zlaté že sú to všetko sprostosti Ale tebe poradím ako tie peniaze čo ti dá Putin posles do Usa bez platenia daní.Chod do banky a preplat Dajme tomu 100 zlatých mincí .ktoré budú stáť okolo 130 tisíc dolárov Prídeš do Usa a ukazes len id a dajú ti tie mince bez jedine
Tie tričká sa predávajú v špeciálnych obchodoch dlhý čas a sú drahé Ja som tam kupil tričko z Československým napisom a stalo 35'dolarov Tak isto stali aj Tieto Ruské tricka Niekomu sa nepáči že sa to predáva vo Walmarte kde nakupuje velmi veľa ľudí a stojí to menej .Presne ako predávajú Fidela Lenina a ďalších okrem Hitlera lebo to je proti zakonu.
Súdruh sedlák prv než začneš urážať J man si zmen nick Už 4 rok tu trepes sprostostii a klamstvá ktoré vysiela Ruska propaganda .Pocitac nie človek vyhodnotil ze ty abraxas a velmiprekvapeny píšete najviac klamstiev .Podľa mňa si sklamaný volič ozrana Slotu ktorý nemá žiadnu hanbu .Nechcem tu vypisovať všetky tie tvoje predpovede od zániku Ameriky po zlatý RUBEL ako svetová mená a BRISC vládnuca ekonomická mocnosť Nikto z vás skrachovaných milovníkov Ruska sa tejto TVOJEJ predpovedí NEDOZIJE
Keď som na Slovensku navštevujem vzácne miesta Teraz tam zaradím aj Vás a do kalendára si naznačim pondelok streda a piatok sú dni keď sa venujete tomu čo maľujete celý život Ďakujem za preslavenie Slovenská a hanbím sa ze som o tom nevedel Dúfam ze tých 105 schodov oslávite stejnym výročím v kalendári .Aspon. 10 minút debaty s Vami by bol pre mňa a mojich známych PRIVILEGE Všetko najlepšie k narodeninám a s pomocou Pána Boha vám prajem sa dožiť tých 105.
Súdruh Lavrov prišiel cas na odchod Pre Rusko a svet bude lepšie ked budes nasledovať nemožnu Clintonku lebo ten vypínac čo ste spolu prepli sa zasekol a nie iba muzici ale svet trpí
Článok som síce nedocital ale Kisku tam nespominali tak o ňom nepíšem Za 120 dni začne aj Kiska dovolenku len o nej nikto písať nebude lebo jeho sláva skončí
Len mu tej dovolenky doprajte Čím dlhšie je Putin a Lávrov na dovolenke tým dlhšie je pokoj vo svete .Ale ta nová fotka bez tričká bude chýbať O čom budem teraz písať
Sudruh Putin ako si nám to mohol vykonať Všetky dievčatá a ženy a ešte vieš kto čakali celý rok na novú fotku bez trička .Teraz nemajú o čom fantazirovat a ja nemám o čom písať lebo vždy som pripomenul tvoj VZACNY OBRAZOK BEZ TRICKA .
Súdruhovia ako vojak len plnil rozkaz ako plnia aj Ruskí piloti keď vrazdia občanov Sýrie A tých za vrahov nepovažujete .Nie nebol perfektný ale nebol vrah ako ho tu opisujete .Neviem ci zmeníte názor keď vám oznámim ze pred voľbami v 2008 tiež začal spolupracovať z Rusaci ktorí mu chceli pomôcť vyhrať voľby nad Obamom .Bol politik ktorý prežil veľa rokov vo Wash.a za ten cas sa vo svete veľa zmenilo v neprospech vami milovaného Ruska čo veľa z vás nemôže prijať .Preto tie nadávky a urážky. Mč Caine veľmi pomohol občanom v Arizone bez rozdielu ci boli Mexičania Indiáni ktorých tu žije na rezerváciách tisíce ale aj obyčajným chudakom .Ako milovník prírody nedovolí žiadne ťaženie oleja alebo uránu v blízkosti Grand Canyon kde sa nachádzajú veľké zásoby .Jeho manželka je z bohatej rodiny tak podporujú všetky charity .Za túto službu pre obyčajných ľudí si nezaslúži také urážky aké tu niektorí z vás používajú
Trošku sa hanbím lebo o tomto vzácnom mužovi som do teraz nepočul .Idem si hneď doplniť viac vedomosti .Ak je všetko pravda čo tu je napísané tak TENTO VZACNY CLOVEK NECH SLUZI AKO PRIKLAD PRE NASU MLADEZ Všetko najlepšie k narodeninám a dúfam ze sa dožijete toľko rokov ako je schodov .GOD BLESS YOU
Súdruhovia ked som toto iste napísal včera v inom blogu tak som dostal odpovede za ktoré sa nemusí hanbiť ani Scarmen A to je už niečo .Mc.Caine zvlášť u mladej generácie Vietnamcov je veľmi obľúbený a rešpektovaný Keď za jeho pomoci sa obnovilo obchodovanie medzi Usa a Vietnamom veľa mladých ľudí to využilo a dnes veľa comp.ma výhodné zmluvy z Vietnamom a časom Vietnam bude ako Cína Keď bol v zajatí tak bol trestaný ako všetci ostatní Časom keď zistili že jeho otec aj dedo slúžili v Us armáde mu dali ponuku na skóre prepustenie čo on odmietol a vyhlásil že pokiaľ neprepustia všetkých tak nejde ani on Po obnovení kontaktov pozval Mc.Caine jeho vyšetrovateľov a do jeho nádherného domu v Arizone kde jeho velka rodina ďakovala Vietnamcom že sa vrátil zivy.Senátor neni perfektný ale veľmi pomohol veľa ludom v Arizone za čo mu dnes ďakujú Bohuzial časť Slovákov na čele zo scarmuzom má úbohé vyhlasenia ktoré si nezasluzi.Na soc.siet.z celého sveta 95 percent vyjadruje vďaku a respekt
Bohuzial bloger ma veľmi daleko od pravdy keď hodnotí život J McCain .J.Mc.nebol perfektný ale veľmi veľa ľuďom pomohol .Ako pilot si len plnil rozkaz tak ako plnia rozkaz Ruskí piloti ktorí bombardujú a vrázdia v Sýrii.Za to všetko dobre čo vykonal si zaslúži rešpekt a uznanie nie takýto odpad Sústrasť jeho rodine a priateľom Okrem určitého percenta Slovákov prichádzajú z CELEHO SVETA slušne ludske a ďakovné reakcie na jeho odchod ktorý sa očakával
Prečo Pravda nenapise ako bielym farmárom v Južnej Afrike berú farmy aj domy a kto sa bráni toho zlyncuju
Tak tak priatelu Mas pravdu vo všetkom len sem neplet mojich rodičov .Ako som veľa krát prehlásil Ďakujem Bohu za zdravie Rodičom ďakujem za dobrú výchovu a Amerike ďakujem ze mi dala podmienky na veľmi spokojný život Všetci máme svoj názor na všetko čo sa deje okolo nás Dalsia debata s tebou je strata času .Nadavaj a urážajú mňa sedem dni do tyzdnna 24 hodín denne len vynechaj mojich rodičov .Ja a Boh Ti odpustime
Anti neni to zaujímavé ze aj vykladanie balíčkov aj zbieranie golf.lopticiek je tak dobre platené ze som si dovolil utratiť peniaze na zelenú kartu cez zákon EB5. Anti .Ved som ti napísal Dám ti adresu kde pošli sumu na stretnutie z tvojim kamošom Prezidentom Trumpom ktorý pride za dva týždne do Arizony zahras si s nim golf vezmeš fotku a zjes hamburger.Potom sa presvedčis ako je to s tým vykladanim balíkov aj zbieranim golf.lopticiek Tak sa ti to zapáči ze aj tu zostanes.Na poľovačku ta zoberú kamoši a nebudeš potrebovať podpis od ľudí ze mozes strieľať v ich urbare.
Dopijam kávičku a pozorujem prekrásny východ slnka nad Camelback montain.V Arizone je najkrajší nie iba západ slnka ale aj východ slnka .Bohužiaľ ešte mesiac bude vyše 40 stupňov Alé vydržíme .Na Slovenskú bolo iba 28 ale veľká vlhkosť tak priatelom sa zle dýchalo a tešili sa na HORUCU ARIZONU ale mali radyi HORUCE SLOVENKY
Sudruh sumercan máš pravdu že ešte nedostavili ľudskú posádku na kôz.stanicu Nezabúdaj že je to niečo uplne nove tak chcú mať bezpečnosť zaistenú než dopravia ľudí V tomto roku už dopravili náklad na vesmírnu stanicu 2krat Ak všetko bude v poriadku tak do 2 rokov budú lietať TURISTI OKOLO MESIACA NA TYCHTO RAKETACH .A čo chudáci Rusaci Ich program sa prerušil lebo nemajú tie slávne zlaté ruble a podľa ich vlastného vyhlasenia z minulého týždňa prepúšťajú polovicu zamestnancov kozmického programu To sú fakty.
Odporúčame