Kiska: Povinnosťou demokratických politikov je chrániť našu slobodu
Napíš čo konkrétne zle povedal v tomto prejave.a potom mi môžeš nadávať koľko chceš.Tiez neviem prečo tu spomínaš všetkých vodcov vládnucej triedy na ktorých sa nadáva Možno si aj zaslúžia za ten bordel a rozkradanie počas 12 rokov vládnutia . Tu veľa pisalkov nadávali a urážali este NENARODENE BABATKO a jeho manželku pred pôrodom Buďme ludia Aj prezident je v prvom rade človek až potom politik.Ja som ho nevolil Ale keby išiel kandidovať tak mu dám hlas i keď nemám rád jeho meno.Slovensko už malo dost Kovacov Sustrov Gasparkov a teraz Kisku.Dufam že nový prezident bude mať poriadne Slovenske meno bude fešák a bude mať viac vlasov ako terajší a pred nim