Je pravda ze väčšina európanov má rad demokratov Neviem prečo mám bližšie k republikánom i keď voliť ešte nemôžem .V Chicagu kde je veľa Slovákov a cechov sme boli iba 3 republikáni Lekár z Myj.kopanic zubár zo Štúrova a ja .Nemas pravdu o Fox .Nepozeram ich lebo zvlášť S. H.je hlasná trúba Trumpa a uz sa nedalo počúvať tak isto ako Cnn ktoré sú proti nemu Nová vlna demokratov sú viac socialisti.ako kaputalisti Konkrétne tá slečna Cortezová o ničom inom nerozpráva len o čo dostane zadarmo .Na otázku reportéra nevedela odpovedať kto je vedúci demokratov v kongrese i keď N.P.je tam skoro sto rokov .Je pravda ze čo sa dnes deje v Usa vdaka D.T nikdy nebolo a nikdy nebude .Bohuzial vydržíme ešte 2 a pol roka a dúfam ze nový prezident nezáleží z ktorej strany všetko zmení Pošli mi trošku chladného vzduchu zo severu Stale máme vyše 40 .Ani na Slov.som sa neochladil .Teplo vlhko a bez chladenia bolo utrpenie

