Dobré ráno papagajko Presne to som od teba očakával .Prehod stranu lebo si nudný aj s tvojím komentárom Len mi napíš v čom nemám pravdu a budem ti povdacny
Dobré ráno papagajko Presne to som od teba očakával .Prehod stranu lebo si nudný aj s tvojím komentárom Len mi napíš v čom nemám pravdu a budem ti povdacny
Svet zelený dres uznáva len ho neprecenuje ako Pravda Práve čítam svet.tlac a v troch z 5 neni ani zmienka o zel.a ďalších dresoch okrem žltého a jeho majiteľovi ktoremu je venovaná celá veľká stránka .Som presvedčený že keď Peter nebude jazdiť tak o zelenom drese bude písané toľko ako o drese pre vrchára a noveho jazdca
Zdravie od Boha poctivá práca a rozumná investícia mi zabezpečia spokojní budúcnosť aj bez dôchodku ci v Usa alebo Slovenská
Zelena je v poli trava zeleny je dolar a pre Slovakov je kralom zeleny Peter Sagan .Neviem o com budu teraz novinari pisat lebo jeho meno zaberalo 60 percent zprav od veci dolezitych az po sprostosti.Tolko slavy si zasluzi
Ked vyhra zlty dres ktory svet uznava .Peter gratulujem SI NAS KRAL A TO NAM STACI I ked si skoncil 2 hod.za vitazom
Chudaci muzici su na tom horsie ako Slovaci .Jeden nas politik ponizoval Slovakov ze maju hole zadky Putin dole nema nic tak ukazuje svetu svalnate telo bez tricka co skutocne znamena ze sice sme vojenska velmost ale na vylepsenie zivotnej urovne muzikov nemame a tie peniaze co patria dochodcom idu do zbrani .Bohuzial pre chudobne Rusko su vlastni obcania v starsom veku pritaz.
Vy vsetci co Nadavate Na prezidenta mu budte vdacni ze vam zachranil zivot vyhlaseniim ze nebude kandidovat .Znovuzvolenie do prez.uradu by vacsina z VA's neprezila .
Zabudli mu povedať že neinformovani a komunizmom skrachovani Slovaci sú najvacsi milovníci nenazraneho Ruská zo vsetkych štátov celého sveta tak nech ide ubliz
Trump sa potopí sám On na to pomoc nepotrebuje.Ked sa každý mesiac objavu nová bývalá láska tak pride deň keď ho potopí Melania
Ruku na srdce Ty si jedna z tých výrobcov problémov Je to smutné konštatovanie pretoze máš na viac.
Priatelia na jednej strane Peter využíva tlač aj Tv na reklamu i keď sú to úplne bezvýznamné veci ale chce svojich fanúšikov oboznámiť o všetkom dobrom čo vykoná To je v poriadku Aj rozvod je dôležitá časť jeho života tak neni prekvapenie ze verejnosť chce o tom vedieť zvlášť keď takáto udalosť sa utajiť nedá .Neni to ani prvý ani posledný prípad keď tlač sa o to zaujíma zvlášť keď nebol problém keď sa písalo o každej i jed nedolezitej maličkosti .Mozno teraz začínajú ľudia rozumieť prečo pápež sa zachoval ako sa zachoval .Peter aj bývalá manželka museli byt pripravenú na reakciu verejnosti a o všetkom sa mali spoločne dohodnúť ako o tom verejnosť oboznámia a zabránia ohovarackam a klamstvam.Good lucky všetkým
Stretnutie dopadlo presne tak ako to experti predpovedali Neskúsený egoista Trump bol úplne zničený skolenym agentom tajnej polície.Trump je výborný a všetko splni keď ho niekto chvali a súhlasí so ním čo Putin dokázal lebo ho mal dobré prestudovaneho .Možno táto katastrofa Trumpa poučí a konečne sa začne chovať ako vodca slob.sveta Veď aj na stretnutí NATO sa choval ako nevychovane decko .Rusko chce rozdeliť celý západný svet aj Europu To je pre nich najdôležitejšie lebo to spomaly alebo zástavy ekonomický rast čoho sa Rusaci najviac boja lebo ak sa nezrusia sankcie tam bude zle.Aj sám Trump si uvedomil ako trápne a tragicky dopadla tlačovka a teraz kluckuje ako zachrániť čo sa dá lebo aj veľké percento jeho najvernejších je sklamané z jeho vyhlasenia a dokonca aj jediná Tv.stanica FOX ktorá je na jeho strane ho kritizovala okrem S.H.ktory na neho nedá dopustiť .Aj odhalenie 12agentov ho presvedčilo že Rusko má stále záujem na rozdeľovaní občanov Usa čo je hlavná príčina Ruskych
Možno tu správu oznámil že v prípade ak bude v spoločnosti inej ženy nebude to vypadať pre verejnosť že podvádza manzelku.Vsetko je to na záchranu dobrého imidzu jeho osobnosti nič viac.
Ludia sa rozvadzaju to je normalne Prekvapenie JE v Tom ze to prislo Na verejnost v tomto pre cklistov dolezitom case a vsetci sme si mysleli ze Ked je dobry zavodnik tak je aj dobry manzel Taktiez aj ten cirkus z Vatikanom a dalsie veci nenaznacovali taketo prekvapenie Su rozumni ludia tak urcite sa dohodnu Na najlepsom sposobe ako vychovavat syna.To je dolezite nie neake hlupe reci o zlatokopke
Sudruhovia zle JE ako chytili tych 12 rusakov dokazali ze uz nemame ziadne sukromie Tu maju take pravidlo Sleduj peniaze a zistis vsetko Poradcov M.F.a dalsich zistili cez normalne bankove prevody Tychto 12Rusakov chmatli cez tranl.bitcoinov a Dark web.T o znamena ze dokazali zistit to co sme si mysleli ze Sa neda Zatial to nevyhlasili verejne ale Na soc.sietach uz experti Na podvod o Tom pisu
Prosím vás respektujte ich rozhodnutie ale HLAVNE NEURAZAJTE TU BYVALU manželku a stále matku jeho syna že je zlatokopka Podľa toho ako sa píše ona je úspešná samostatná žena ktorá je schopná sa o seba postarať aj bez Petra .Bohužiaľ taká je doba ale prišlo to trošku rýchlo Dúfajme že to nebude mať zlé následky na Petrov vykon lebo je to veľmi vážna vec .
Biely dom sa snaží zachrániť a obhájiť niečo čo je neobhájiteľné Trump ako obyčajne povie niečo ráno a večer to odvolá Tentokrát zašiel trošku ďaleko čo si konečne uvedomil lebo aj najvernejší priatelia z Tv Fox Dadge aj Rusch mali nevhodné pripomienky Možno toto bude prebudenie a konečne si uvedomí že neni súkromný podnikateľ ktorý pri vyjednávaní môže zákazníka buls...ale je prezident najsilnejšej krajiny a čo povie má odozvu v celom svete .Čím skorej si to uvedomí bude lepšie nie pre neho ale celú Ameriku aj spojencov
Ako predseda obranného krídla v senate rozhoduje o vela rozhodnutiach Keď je dôležité hlasovanie tak leti do Wash.Prave teraz je to rok co mal operaciu a začínajú sa ozývať hlasy čo ďalej Je zvolený myslím do 2020 a ma 81 rokov .Ak sa nestane zázrak tak podľa lekárskej predpivede ludia žijú tak 14'mesiacov po diagnóze .V nedeľu jeho manželka Cindy ďakovala všetkým čo ho liecia co sa o neho staraju aj miliónom co sa za neho modlia a posielajú karty.
Nemáš pravdu Bol to práve Mc.Caine čo hlasoval proti zrušení Obamacare i keď je republikán a preto mu to Trump stale vycita lebo Zrusenie Obácare a postavenie múru na hranici z Mexikom boli hlavne Trumpove body v kampani Je síce doma rok ale stále je senatoromcktory denne ktitizuje Trumpa na tw.a fb.Hlasovat síce nemôže z domu ale stále píše svoj názor na všetko čo sa deje
Ja viem že budu lietať nadávky a urážky ale McCaine ako človek je veľmi vážený pomocný a veľmi štedrý človek Ako vojak plnil rozkaz ako ostatný vojaci bez rozdielu štátu za ktory slúžia Neviem či viete ale Vietnamci mu dali možnosť odísť z väzenia z rešpektu ale on to odmietol lebo jeho spoluvojaci tam mali zostať V Arizone je veľmi populárny a pomohol veľa ludom aj vok.veteranom Manželka pochádza z veľmi bohatej rodiny tak datujú veľa peňazí na charitu .Ako viete je veľmi ťažko chorý a čaká sa každý deň že opustí tento svet Minimálne 2 krát do týždňa chodia autobusy z kostolov sa modliť pred jeho krásny dom v Sedone kde očakáva ten deň Pochovaný nebude vo Washingtone na boj.cintorine ale na cintoríne leteckej akadémie vedľa svojho najlepšieho kamaráta ktorý bol tiež zostrelený .Trošku iný pohľad ako píše bloger na stejneho muža Boh nás bude súdiť
Pozor keď píšete že niekto má niečo dlksie alebo väčšie od Trumpa .Oncje na to veľmi citlivý M.Rubio mu raz v debate povedal že ma malé prsty .To bolo jadania a dokazovania lebo v Us sa hovorí že keď máš malé prsty tak mas aj niečo iné malé .Už si začali aj davat dole nohavice.No ale Putinko je malutky tak musí mať veľké auto a ukazuje sa bez trička čím dokazuje svoju muznost
Odporúčame