Chudacik Putin Doma mu dôchodcovia ani zábavu nedopraju
Chudacik Putin Doma mu dôchodcovia ani zábavu nedopraju
Súdruhovia pokiaľ bude vládnuť Trump a Si tinpchin .taj žiadny problém nebude Lietadla z oboch štátov si budú lietať nad územím a to bude všetko Keď ich to začne hnevať tak sa dohodnú na golfik všetko sa zrovna a bude na cas pokoj .Cina vie ze vďaka Usa sa životná úroveň jej občanov zlepšuje .
Sankcie Sankcie SANKCIE súdruhovia sa začínajú hlásiť Nie jablká a handry budú Rusom chýbať DOLARE DOLARE DOLARE teda ich nedostatok ich položí Ani ZLATY RUBEL NEPOMOZE
Hlavne ze Teba pozvali Ja sa lepšie zábavum v prírode
V prvom rade je to Rusko ktorého boli hlava keď vidí ako sa Číňania vyzbrojuju Cinania vedia ze budú potrebovať územie pre rastúcu populáciu Amerika je daleko a spor o územie z Ruskom sa znovu začne riešiť coho sa oba staty boja .
Súdruhovia ten plot tam vzhľadom nemá čo robiť .Je to esteticky strašiak Ale legalne je pravda na americkej strane a je to aj záruka bezpečnosti pre Slovákov ktorí tam pracujú aj ktorí tam chodia pre víza aj iné služby
Aj Putin je v prvom rade človek a potom politik aj keď bol estebak Chudacik doma nemá možnosť sa trošku rozveseliť tak mu to doprajte v zahraničí .
Pre Slovan aj Slovensko bude lepšie keď tých fanúšikov ci čo sú dajú na cas do chládku v Rakúsku .Hanba hanbuca A to ich pán Kmotrik tak pekne žiadal o povzbudzovanie a podporu v zápase .Len ich tam držte čo najdlhšie Slovenskú chýbať nebudu
Aj Poliaci a ďalší sú slovania a im nadávame a ich urazame len preto lebo nevelebia Rusov ako časť Slovakov.Nechcem ospravedlniť Americanov za bombardovanie Apolo ale vo vojne Bohužiaľ trpia a zomierajú nevinní.Bola iná doba o ktorej čítam v histor.knihach a ľudia sa nepoucia čoho svedkom sú zverstvá v Syrii.T o si vážne myslíte že bombardovanie Apolky je hlavná príčina prečo veľa Slovákov nemá rád Americanov
Pán brat Zavolaj vrahom čo najprv ukradli mláďatá medvedice a keď ich ako správna matka hladala tak ju zavraždili .Určite sa nájde niekto kto bude ochotný toho mačka premiestnit ďalej do hôr kde nebude prekážať chatarom alebo chatári jemu
Pan bruk konkretne cim Americania ublizili Slovakom okrem toho oskliveho plotu Nezabudajme ze kolkym emigration z Kysuc a vychodu dali moznost zacat novy zivot Ked bola Na Slov.chudoba.Ano vela normalnych ludi aj expertov je prekvaoenych laskov Slovakov k Rusku lebo toto Rusko nema nic spolocne z Cccp s ktorym sme zili Po oslobodeni.Preco teda ta strana ktora Na slov.vladla ma mizerne 2 percenta co volbach .Ked bolo tak dobre
Zlodej ta odstreli pistolom novinar ta odstreli perom alebo klavesnicov Bohuzial Trump vela klame cim dava novinarom moznost ho viac kritizovat co sa jemu Nepaci preto Na nich utoci I Ked maju pravdu. Ale je tiez pravda ze CNN to prehana Ked komentuje vsetko co Trump prehlasi
Neviem komu vadil Moj prispevok v ktorom nebolo nic urazliveho alebo nepravdiveho
Aj Americanov pozvala zakonna vlada Polska Tak v com je rozdiel
Je to zaujímavé rozhodnutie lebo tento pán keď bol riaditeľom CIA za Obamu bol republikánmi označovaný za veľkého priateľa Ruská Je pravda že veľmi tvrdo útočí na Trumpa a bola len otázka času kedy ho vykopnu.
Poliaci myslia rozumné a praktucky.Pritomnost Americanov im zaručuje bezpecnost a slobodu Vláda má o jednu starost menej lebo vedia že nenazrane Rusko si nič nedovolí keď sú tam Americania A pritom si možno všimli že v štátoch kde sú Amer.vojaci ako Nemecko Japonsko Juz.Korea sa stali ekonomicke veľmoci i keď to bolí nepriatelia Usa.Len sa divím že toľkým slovenským milovnikom Ruská prekáža prítomnosť vojakov u našich slovanských susedov ale im nevadí prítomnosť Ruksakov v Syrii
Tak ako stratil zlatý rubeľ keď začali sankcie v Rusku tak isto stráca líra v Tureckú Dúfam že všetci neinformovani ekonómovia zo Slovenska na čele z abraxas a sedlák co predpovedajú Rozpad dolára a Usa si začínajú uvedomovať čo sa stane z celosvetovou ekonómov keď Usa len kychne .Nie len Cína alebo Europa aké celý svet je naviazaný na Usa. Len si predstavte koľko štátov dodáva oceľ a hlinik do ameriky Veľa oceľových fabrík sa v Usa znovu otvara a hľadajú zamestnancov Nástupný plat 60 tisíc na rok
Ihrisko vieš čo upozornil si ma na slovo baník .Ja som chcel napísať ze AMICI. stratia a prekladac napísal baníci .Ja po sebe necitam čo napíšem a ten potvorsky prekladac si napíše čo chce .Predstav si ze aj teraz namiesto Imrisko napísal IHRISKO
Dúfam ze nevestu dobre vytancuje a hlavne nebude lakomec a dá jej štedrý dar Veď má z čoho .Je jeden z najbohatších ľudí .
Ani v Amerike nepadajú doláre bez práce do koša Väčšinová aj boháči začínali z minimálnym zárobkom ale aj s pictivej prace sa dá slušne žiť Počet ilegálnych emigrantov sa znížil tak polovina ovocia a zeleniny hnije lebo ju nemá kto zbierať .Pisu ze keď v jednej ruke držíš iphone a druhov zbiera zarobia 100 dolárov za 10 hodín .Ked zbiera 2 rukami tak zarobí 200 dolárov za deň Tu v Arizone je teraz debata lebo jedna mexická rodina zarába 1000 dolárov denne a za máj jún júl zarobili 75 tisíc dolárov Teraz chcú súdiť rodičov lebo 2 z troch deti mali iba 13 a 15 rokov . Je pravda ze Slováci dokážu žiť aj z malo peňazí ale ci sú spokojní to neviem .
Odporúčame