Keď niekto požiada alebo pozve Rusko o pomoc tak je to podľa milovníkov Ruska v poriadku Keď niekto požiada o pomoc USA tak ta istá skupina sa ide zblázniť a hneď straší o vojne .
Keď niekto požiada alebo pozve Rusko o pomoc tak je to podľa milovníkov Ruska v poriadku Keď niekto požiada o pomoc USA tak ta istá skupina sa ide zblázniť a hneď straší o vojne .
Milovnici Ruska ako vzdy zacinaju prepisovat historiu.Len van chcem pripomenut ze to bol Assad ktory zacal vrazdit svojich obcanov .Rusko sa pridalo lebo jedine Assad I'm zarucuje ich vojenske zakladne preto ho tak podporuju . az 80 percent vojenskych naletov bolo Na podporu Assadovej Armada a nie Na teroristov.Tak ako znicili Allepo KDE nezostal jednej Dom neposkodeny sa moze Putin cervenat.Ake vitazstvo Tam pokoj nebude pokial bude vladnut Assad pretoze v tejto casti sveta nemoze vladnut vodca nabozenskej mensiny.Preto padla vlada v Iraku
Bohužiaľ ako vždy skupina bezvyznamnych skrachovaných komunistov uráža blogera i keď 97 percent štátov včítane vlády súdruha Fiču ktorého milujú rozhodla ze keď Rusaci obsadili Krym bolo to LEGALNE UKRAJINSKE UZEMIE. O budúcnosti sa malo dohodnúť vyjednávaním nie poslaním armády V Rusku sa začínajú viac a viac ozývať odborníci ktorí tvrdia ze sankcie uvalené na Rusko sú viac škodlivé ako okupácia Krymu Základné ktoré boli hlavne príčina invázie mohli Rusaci vlastniť minimálne 30 rokov čo ale egoista Putin neschválil .Fakt nikto nezmení Rusko je jediný štát ktorý po 2 svet.vojne okupuje cudzie uzemie
Sankcie sankcie stale sankcie Problém je v tom ze Putin a jeho bohatí priatelia ich nepociťuje .Najviac to postihne chudakov muzikov Ak sa sankcie nezrusia tak Rusko dopadne ako Venezuela pretože nebudú financie na údržbu a nové ropné vrty Toto je najväčší trest pre Rusko nie jabĺčka a handry
Dôležité pre Teslu bude ako dlho budú mať všetci jej zákazníci TRPEZLIVOST CAKAT NA OBJEDNANE AUTA.Urcite percento si zakúpili iné značky
Perfektné a pravdivo opísané vládnutie súdruha Fica a Smeru od 2006'.Mozno by som vynechal tu zábavu v posteli ale to neni podstatné .Príde deň keď sa občania Slovenska dozvedia skutočne Čísla o koľko boli okradnutí ale bohuzial ani to nezmení názor na súčasnú vládu .Zaujímavé ze väčšina čo na teba nadáva vychvaľuje iných blogerov ktorí kritizujú tie isté problémy len nenapisu že to je práca Smeru a Fica .
Súdruhovia nerobte z toho vacsieho čerta aký v skutočnosti je Zatial ani jedna strana nedokázala presvedčiť kto ma pravdu Veľa výskumných ústavov aj rôznych instit.robili testy autora nedokázali ze to je škodlivé pre zdravie .Ved aj američanom záleží na zdraviu možno viac ako iným národom a predsa sa to používa Naopak n oz autora vysk.ustavy zistili ze to zabraňuje určitým alergiami A potom si u edomte jednu vec JE SKUTOCNE DOKAZAME ZE FAJCENIE JE ZDRAVIU SKODLIVE A VELA VAS CO TU VYSKAKUJE CMULA JEDNU OD DRUHEJ Podľa toho ako vás poznám keby to predávali Rusaci tak to budete chváliť
Dúfam ze redaktor má dobre dokážy alebo dobrého pravnika
Ďalšia smutná správa pre milovníkov stareho skrachovanej komunistov.rezimu. V utorok Sudruh z VENEZUELE Mad.vyh km asil že štát začne nove ekonomicke zriadenie lebo tak ako v Rusku aj vych.Europe komunizmus skrachoval .Len časť Slovenských skrachovaných komunistov stále narieka za neľudským zriadením
Ekonómii sa dobre vedie tak zisk je väčší vo väčšine companii Aj Apple sa stal vďaka dobrej ekonómii najbohatsia compania
Nenadávajte na prezidenta nadavajte na tých čo tie krásne hory ničia To nie sú iba Tatry Bol som na túre v Tribecskom lese v Topoľčianskej okrese KATASTROFA Ako môže niekto takto beztrestne zničiť prírodu .Sudruh Fico tam si vyrastal .
Marian si to zaslúži Aj za všetkých Slovenských fanúšikov žijúcich v tomto nádhernom a zvláštnom mieste na brehu Michiganskeho jazera veľké DAKUJEM
V čase keď tam Putin poslal vojská bol Kryl legálne Ukrajinské územie Malo sa začať vyjednávať legálne a nie vojensky.Sepka sa ze aj Ruskí experti rozprávajú ze škody ktoré spôsobil Krym sú pre Rusko väčšie ako jeho vlastnenie Dokonca aj stretnutie Putina S Tempom má vyriešiť problém tak ze Rusko bude mať zaručené základné na Kryme na dobu 30 rokov ako to bolo navrhnuté pred invaziov a začne sa vyjednávanie kto tam bude vládnuť
Je smutné ale aj nebezpečné keď sa stále opakuje NEVERTE NOVINAM A TV Verte len mne čo ja poviem Aj vo VENEZUELE Sudruh Maduro konečne vyhlásil že socializmus a komunizmus NEPRACUJE i keď ešte minulý mesiac presvedčoval občanov že jediné socializmus ich zachráni
Tisíce chudákov zomiera lebo nemajú ani tušenie čo ich čaká keď sa vydajú cez púšť na cestu do Usa .Teplota od mája do konca septembra je vyše 40 stupňov a pred slnkom sa nedá kde úkryt lebo sú tam neni stromy.Vi väčšine prípadov zomierajú na nedostatok vody .Kostole a ďalšie char.organizacie pravidelne umiestňujú veľké zásoby vody vo fľašiach v miestach kde ľudia utekajú Pretože tie laksie miesta na prechod sú viac strážené ľudia sú nútení cestovať cez terén ktorý je oveľa nebezpečnejšie po ecnejsi preto ich oveľa viac zomiera .Skutočne číslo nevie nikto pretože oficiálne hlásia len k ed nájdu kostru.Nepisany zákon bol že keď chytili jedného emigranta tak 5 ich prešlo Teraz sa to zmenilo Jedného chytia 3'prejdu na cuerno Je to tragédia že toľko ľudí zomiera ale ten múr bude viac pre propagandu ako pre zábranu ilegálnych emigrantov a prepravy drogov .
Sudruh Hecko Opísal si všetko až na jednu maličkosť Zabudol si spomenúť že to tvoje milované Rusko bolo pozývame na všetky zasedania aj cvičenia NATO s možnosti sa stať členom tejto organizácie ktorá zaručuje že žiaden členský štát NATO NEZAUTOCi na člena tejto organizácie čo sa nenazratym Rusom nepozdáva.Nelegalne obsadenie Krymu je toho dôkazom a tým dňom skončila vzájomná spolupráca medzi Rúškom a NATO preto sme dnes tam kde sme.
Neokradaju nás spojenci alé legálne zvolení Zlodeji čo vládnu od r 2006.a kto niečo proti nim napíše tak je oznaceny za milovnika Západu a Usa
Estebak zostane estebakom do smrti a vie ze propaganda dobre pracuje Za rok zavedie dalsiu osvedčenú hrozbu a to GULKA DO HLAVY ZO ZADU .Stalin sa raduje akeho vzorneho vodcu majú muzici
Pre väčšinu Trumpovych voličov sú tieto veci neni podstatne Všetci vedeli o jeho nedostatkoch a spôsobu života Problém mu začínajú robiť farmári ktorí pestujú Soju ktorej cena veľmi klesla a tým pádom klesnú aj hlasy ktoré ho dostali do B.D .Republikanski senátori aj kongresmani majú veru starosti Ak demokrati vyhrajú senát alebo kongres tak Trumpovu veľké sľuby zostanú len sľuby .Zachranit ho môžu veľmi dobre ekonomické zpravy .Ten slávny múr o ktorom tak presviedčal voličov zatial je iba na papiery a Mexiko zaň určite platiť nebude ako to Trump sľuboval .Good luck Donald
Slovenskí milovníci Ruská všetko Ruské ospevuju i keď to občanom iba škodí TAK AKO PUTIN
Odporúčame