Ešte nech napíše koľko tých Amerických áut sa predá v Turecku .Turecko nemôže amerike ničím ublížiť Je to do predu prehratý zápas i keď Turek bude vyskakovať 24 hodín denne 7 dní do týždňa .Aj vy všetci čo tu píšete ako baníci stratia .Nestratia nic Sedím na letisku a okolo seba čo vidim Všetci činia do telefónu Väčšina má na stole côľu a mcdonald Väčšina používa F B a microsoft To sú fakty ktoré sa nedajú zavrieť .V Rusku na M S. aj v Riu na O H sa predalo rekordne množstvo coca coly a časť tých peňazí skončí viete kde a budú to doláre Sankcie majú vliv v Rusku aj v Turecku bez rozdielu čo vy milovníci Ruska denné trepať Tak ako voda z riek sa vlieva do mora tak aj časť dolarikov zo všetkých štátov skončí na účtoch v Usa To je fakt ktorý žiadna propaganda nezmeni

