Neviem prečo sem miesas Heritage f.Zrejme o tom nemáš žiadne informácie Členom Her.F.sa môžeš stať každá osoba ktorá vážne neporušila zákon Nemajú ziadne mimoriadne požiadavky Je to otvorená organizácia PRE KAZDEHO .Chodia tam prednášať ľudia z celeho sveta aké ako píšem mactam prístup kazda osoba.Ja sa tu na nič nehrám len píšem svoj názor a upozorňujem na klamstvo ktoré tu píšete o Usa Nič viac.Je pravda že keď si členom Heritage f.mas možnosť stretnúť významných ľudí ktorých bežný človek nemá možnosť stretnut ale to je fakt a nie chvála.

