Sudruh Anti .Tebe nevadi co ja trepem Teba trapi ze to co pisem je PRAVDA a namiesto uznania tej pravdy kazdeho kto vam to napise urazate To je jedine na co sa zmozete a admin vam to dovoli lebo tak ako vy miluje Rusko.Bohuzial nic vam neponoze Aj komunisti tak operovali a tak aj skoncili.Vacsina vasej generacie zaspala v 89 a nikto vas nezobudil.Len sa utesuj ked ti to dobre robi. Mlade Slovensko bude na kradez a korupciu ktora za vladnutia Smeru prekvita upozornovat lebo sa jedna o ich buducnost. Rusko je ekonomicky troazlik ktory je odkazany financne na zapad lebo inak skonci ako Venezuela .Preto Putinko a jeho bohati priatelia utratili miliony dolarov na pidplatenie Trumpovych poradcov lebo potrebuju zrusit hlavne financne sankcie .

