Tichucko mi posepkaj ake sprostosti som napisal .Ja ti len jemne odkazujem ze jedine BOH JE PERFEKTNY a ked Ti vadi ze moj tlsty palec stlacil spatne male pismenko tak si stastny clovek a chcem mat Tvoje starosti .Na rozdiel od vas co si tu na blogu valate gul..pardon sunky ja musim pracovat a nemam cas si po sebe precitat. Dufam ze pozeras futbal. Vsad na Braziliu

