Podľa nadpisu v Pravde zo 6 júna Hamsik sa rozhodol opustiť Neapol .Pretože NIKTO NENI OCHOTNY ZAPLATIT 30 miliónov tak Hamsik zostáva v Taliansku.To znamená že nerozhodol Hamsik ale neochota klubov pre ktoré bol drahy
Podľa nadpisu v Pravde zo 6 júna Hamsik sa rozhodol opustiť Neapol .Pretože NIKTO NENI OCHOTNY ZAPLATIT 30 miliónov tak Hamsik zostáva v Taliansku.To znamená že nerozhodol Hamsik ale neochota klubov pre ktoré bol drahy
Sudruh Putin obcania Syrie Ti ďakujú za pokračovanie vraždenia a ničenie Syrie
Bohuzial cast starsej generacie pre ktoru sa zivot zastavil v89 nic nepresvedci o ake bohatstvo Smer ozobracil Sloivensko A su to dochodcovia ucitelia sestricky ktore su najviac ozobracene Ked jeden den sa obcania Slovenska dozvedia SKUTOCNE CISLA o kolko ich Smer okradol tak MOZNO SA IM OCI OTVORIA
Keď presustrujem 500 miliónov ako on tak aj ja budem plakať aj bez vodky
Tato príhoda len pritvrdí Trumpovych voličov k vernosti a ziska minimalne 100 tisíc nových voličov Tak ako sa chovajú niektorí umelci a športovci prekročila všetky doterajšie neľudské normy nie iba k funkcií prezidenta ale aj k osobe Trumpa i keď niekedy svojim vyhlásením im dá príčinu na kritiku Ale čo je veľa to je veľa nie iba na Slovensku ale aj v Usa Dúfam že ťa reštaurácia má dobrých právnikov a poisku pretože to bude mať pokracovanie
Nerozumiem čo také chcel básnik Zaax povedať Ešte raz Euripa počíta na autá dovezené z Usa 10 percent dovozné clo Amerika počíta na autá dovezené z Eu.2 percentné clo Pre zakaznikov bude lepšie keď Eu.znizi clo na 2 percenta ako pocitaju v Usa. Je to lepšie ako keď Trump zvýši dovozné clo na 10 alebo viac percent.
Do Ameriky idu najviac drahé auta a pre ľudí čo ich v Usa kupujú extra 25 tisíc dolárov to neni problém zaplatiť viac budú poškodené lacné autá ako Jetta a Passat lebo pre zákazníkov týchto áut bude extra 3 tisíc problém a budú hľadať domáce lacnejšie autá.Najlepsie by bolo keby Euripa znížila cla na Americké autá .Pre kapitalizmus je najlepšie zrušiť všetky obmedzenie a obchod sa bude rozsirovat
žiadne obmedzenia sú neni dobre lebo je to proti základným princ.kapitalizmu Bolo by lepšie keby Eu .znížila daň na Americké autá na stejnu úroveň ako počítajú Amíci.Ludia čo si kupujú v Us.drahe autá zaplatia tých 25tisic viac bez problému Viac budú poškodené malé lacné autá Jetta a pasat lebo pre tých zákazníkov je cena dôležitá Len pre zaujímavosť až teraz sme zistili koľko štátov dovážali oceľ aj hliník do Usa Všetky ekonomické mocnosti aj chudobni Rusaci.Colna vojna možno spomalí veľmi dobrú ekonómiu ktorá je vo väčšine štátov Jeden muž menom D.Trump chce zmeniť nie iba Us ale celý svet
Je to tragédia že chudence deti ktoré za nič nemôžu a využívaju ich nie iba gangy ale aj vlastni rodičia.
Len sa utesuj a machruj Príde čas keď nie Ty ale nový vodca Syrie bude prosiť Ameriku o pomoc Putin ťa na oko miluje a podporuje lebo jedine Ty si záruka jeho voj.zakladni Je mi ľúto nešťastných občanov Syrie ktorí trpia len preto lebo nechcescodstupit z úradu .Aj Kim pred pol rokom nadával a urážal Usa a Trumpaa ale dostall rozum a vie ze jedine America dokaze zlepsit zivot obcanov Sev.Korey tak ako to zabezpečil Japoncom Nemcom i keď boli nepriatelia.Sudruh Assad keby Ti záležalo na občanoch Syrie tak sám odstúpiť a bude pokoj V tej časti sveta Bohužiaľ náboženstvo je veľmi dôležité a v žiadnom štáte kde vládol vodca náboženskej menšiny to neskončilo dobre Irak bol toho dôkazom preto Maliku sa vzdal
Prečo ten rozruch To vážne na Slovenskú sú neni väčšie problému. Veď ten časopis nikto nezakazuje tlačiť a kto chce si ho môže objednať Každý obchod alebo rest.si sama rozhoduje čo zákazníkom ponúkne Toto je najlepšia a najlacnejsiacreklama pre ten časopis Veľa ľudí čo ani nevedelo že tento plátok existuje si ho aspoň zo zvedavosti kúpi Verte že za 10 dní sa na všetko zabudne.Ked nahodov vláda ten časopis zákaze to bude príčina na debatu o cenzúre .Zatiaľ veľa rečí o nicom
Najhorsie na tom je ze svet tu Ameriku potrebuje a Usa je jediny stat na svete ktory nepitrebuje od nikoho nic a bude zit stejnym sposobom
Nemyslim ze predaj drahych aut sa zmeni Pre ludi co tieto auta kupuju 25 tisic viac nic neznamena .Prave zakaznici co kupuju lacne auta ako Passaty a Jetta budu pozerat po inych znackach pretoze pre nich je kazdy dolar vzacny a maju vela inych aut na vyber.
Prosím vás vysvetlite niekto Putinovi že to nebudú rakety ani drony To budú satelity ktore budú všetko kontrolovať a samé rozhodnú co treba zničiť prv než niekto bude chcieť niekoho ohroziť.Uz teraz sú vo vzduchu satelity o ktorých nikto nevie len Amíci ktoré zasielajú správy z celého sveta To sú tie vesmírne ambície
Nezrušil len zmenil pravidlá Deti budú z rodičom spolu a nie oddelené ako do teraz počas žiadosti o legálne povolenie v Usa.
Putinko a Rusko boli nenazrati preto obsadili Krym a za odmenu prišli sankcie ktore Rusku viac uškodia ako je Krym hodný Mali zarucene zakladne na 30 rokov čo je hlavná príčina prečo sú tam a celý svet okrem pár neinformovanych Slovákov ich odsudzuje.Teraz maju co si Putinko prial .
Tým že ho Billa vylúčila z predaja urobila najlepšiu a najlacnejšiu reklamu tomu slávnemu časopisu.Inac pani Malinova začnite organizovať demonštrácie pre vase uspokojenie a presvedčte tých pár bezvyznamnych čitateľov toho zdrapu nech prestanú v Bille nakupovať Možno aj z bankrotuju a budete spokojná .Je tocdebata o ničom podstatnom lebo kto chce ten časopis si kúpi .Keď ho niekto zákaze vydávať to bude problém a budem s vami súhlasiť že je to obmedzovanie .Pokiaľ sa tak nestane nemáte pricinu vyskakovat
Mozno pan Trump sa zobudi ked sa dozvie ze burza stratila vsetko co za rok zarobila.Kazdy den ked niekto vycital D.T.ze to prehana tak mu dal odpoved aby sledoval burzu ktora stale ide hore a to je jeho odpoved .Tak teraz ked burza klesne uvidime cim sa bude chvalit
Neviem pani ale vazne si myslite ze by take nieco dovolila prehlasit keby to nebola pravda .Urcite sa najde jeden jediny clovek ktory ju nema rad a povie pravdu .Viete aky je D .T.Vecer neplati co vyhlasil rano.
.
Pani zlatá zoberte si príklad z mládeže a začnite všetci ktorí ten časopis tak milujete bojkotovať obchod Tak im jediné dokážete ako myslia Slovaci a obchod skrachuje Majitelia obchodu majú právo rozhodovať čo sa v ich obchode predáva Keď sa Vám to nepáči tak tam nechoďte.Jednoduche riešenie .O upecenej torte pre pánov ste písali Teraz vám napíšem ďalší prípad V štáte Utah žije veľa mormonov ktorí vlastnia reštaurácie aj hotel.Ich náboženstvo je proti alkoholu fajčeniu káve s cofeinom aj čajom preto hostia ktorí sú tam ubytovaní si tieto pre niekoho dôležité veci nemôžu objednať A na prekvapenie nikto neprotestuje ani nevypisuje lebo MAJITEL má právo určiť čo vo svojom podniku predáva A tak je to aj s tým vaším slávnym časopisom.Ste ako Jozko lacny Veľa reči o ničom.
Odporúčame