Bohuzial Trump ponizuje URAD PREZIDENTA NA velmi nizku uroven co neni dobre pre RESPEKT AMERIKY VO SVETE. Tak ako sa zachoval voci najblizsiemu najvacsiemu partnerovy a susedovy z Kanady sa neda nicim obhajit.Je to len dokaz ze jeho EGO je najdolezitejsie.Je tiez p ravda ze taketo prehlasenia ake vyslovil R.D.a dalsi umelci len POSILNUJU TRUMPOVYCH VOLICOV a nemaju ziadnu odozvu u obcanov okrem tlace a Tv.Sudruhovia este treba prezit 750 dni a vsetko sa zmeni k lepsiemu pre USA aj svet .Muzici s Putinom aj neinformovani Slovenski milovnici Ruska budu sice sklamani ale to tiez preziju


