Tablety dievcata tablety.Ale pozor na choroby
Tablety dievcata tablety.Ale pozor na choroby
Ludia rozhodnu kto to bude Jedno je iste Slovensko si zasluzi lepsie ako malo v minulosti A ja ako hedy Slovak zijuci v Amerike dam hlas tomu mojmu Nebude to Haranin ani Kotleba to uz teraz viem
Lepšie bude keď budú susedia zo západu Mozno
Pán Kiška bol legálne zvolený prezident.Na rozdiel od iných politikov išiel slúžiť Slovenskému ľudu a nie Slovenských občanov okradnúť ako to robia všetci politici od zmeny zriadenia.Je to veľmi ľahko dokázať aké mali bohatstvo než začali vládnuť a aké keď odchádzali .Keď sa občania Slovenska dozvedia skutočne Čísla o koľko ich Smer okradol tak sa zhrozia.Ak sa nemýlim tak zatiaľ Pán Kiška nebol zo žiadneho upodozrievania že porušil zákon vunny.Skoda že nebude kand aj v budúcich voľbách .Bolo by to zaujimave
Ale pán Sagan minule vyhlásil že v každej etape slape na plno Neviem prečo Pravda píše že odpočíva alebo sa setry i keď je to posledná etapa a on nevyhra.Nieco tu nesedí .On nepotrebuje žiadne obhajovanie a vyhovorky ako sa to snažia napísať redaktori.Good luck na TDF Pán Sagan
Chudatko Putin to nestihol i ked neinformovani slovenskí milovníci Ruská ho rádia za najmudrejsieho a najdolezitejsieho vodcu .Áno je vodca iba v nešťastnej Syrii Už mu zostáva iba spievať Všetci ste ma opustili ..Dúfam že pošle pozdrav Pán.Trumpovu ktorý má dnes narodeniny.
Ani vo sne ma nenapadlo ze dvaja kapustovu krali sa budu venovat biednemu zberacu lopticiek a nie k nlogu sudruzky Devany.Mne sa zda ze ten Imrisko ziarlu na prezidenta Kisku ktory v Usa len k ratku dobu umyval okna a capoval benzin a stal sa prezidentom na Slovensku Neviem co umyva Imrisko ked tym prezidentom neni Ja mam aspon sancu ze ked dovrsim vek a vratim sa spat mozem tiez byt prezidentom lebo ako som zistil zbierac golf.lopticiek je velmi TESPEKTOVANE ZAMESTNANIE .Musim sa vam postazovat ze tento vikend nebudem zbierat lop.lebo je stale vyse 116 st.tak zacinaju hrat rano o 5 co ja este spinkam.Na stastie tu sa pracuje teraz iba 4 dni v tyzdni a ludia chodia z doliny slnka ako sa Phoenix nazyva do hornej zemw kde je teplota okolo 26.st.a tam nebudem musiet dychat piesok cez zuby ako pise papagaj Anti.Kotleba ani Harabin nebudu prez.Slovenska .Dufam ze bude veriaca ZENA alebo sice mudra ale pomylena DEVANA
Dúfam že nový prezident bude mať konečne aj normálne meno Potom budeme spokojní aj ako úraduje Kováč Suster Gasparko a Kiška Len nech sa nevolá Mrkvička alebo Kapusta
A tu pisete ze sankcie skodia automobilkam lebo muzici si nemozu kupit auto .Tak kde je pravda Kazdy rok sa vyrobilo najviac aut od zacatia sankcii a neni ich dostatok .
Ak sa vsetko splni co zacali tak Mobelovku si zasluzia vsetci traja .Korejski clenovia ktori noli na rokovani si zaslu do ulic aj podnikov kde sa veselo zabavali Ked dostali ucet tak chudaci skoro odpadli lebo zistili ze ucet za jednu veceru bol 20 dolarov a tolko nezarobia ludia v Korey za mesiac .Nakoniec to zaplatili Americania ktori tam tiez boli.No neviem neviem ak to skonci ako to zacalo tak svet bude trosku spokojnejsi a bezpecnejsi.Good job Donald aj Kim
V Amerike ako aj na Slovensku ludia zacinaju urazat osobu Nemusim suhlasit s jeho nazorom ale tiez treba mat respekt z uradu prezidenta .Trump aj Kiska tam budu iba urcity cas ale funkcia prezidenta tam bude stale .I ked ani jeden neni bez chyb take urazky si nezasluzia.
Čas ukáže či sa iba jeden druhého využívali na zmazanie problémov ktore ich ťažia.Aj po prvej návšteve Nixona v Čine sa debatilo či sa nieco zmení .Je jasné že keď Trump ukazoval Kimovu kde sa dajú stavať pekné hotely tak si vieme predstaviť o čo mu ide Nechajme sa prekvapit
Sudruh Putin ďakujeme že Rusko dokázalo a dokáže dokonale zvládnutý úlohu hostiteľa Mám jednu prosbu Zavolaj všetkým piatim priateľom aby hlasovali pri udeľovaní budúcich M.S.za ameriku tak ako presvedčil Busch všetky Juho americké štáty aby hlasovali za pridelenie O.H.do Sochi.Dufam že si nezabudol
Mladá generácia rozmýšľa viac praktický ako ich otec Vedia že čas a doba v ktorej žijeme ide proti nim a pride deň keď sa všetko zmení Preto si začali uvedomovať že zmena je za potrebná Keď zistili ze Cína ani Rusko im neni schopné pomôcť lebo majú veľa problémov doma tak nasledovali Japonsko Nemecko a Juz.Koreu ktoré vďaka Americkej pomoci su Ekonomický vyspelé štáty Z nepriateľov sa stali priatelia lebo je to výhodné pre obe strany.Dufajme že to neni iba sen ale skutočnosť z ktorej budú mať radosť a spokojnosť milión ľudí nie iba v okolí ale na celom svete Good luck
A vsetci budu spokojni a stastni ako v rozpravke S.Korejcania maju v sebe disciplinu co vyuziju amer.a juho Korejske corp.na otvorenie podnikov v ktorych sa budu vyrabat produkty dobrej kvality za nizke ceny a obcania Sev.Korey konecne fostanu za svoju pracu zaplatene viac ako im daval Kim.
Anti a Imrisko dvaja experti na kapusnicu tu idu mudrovat .Vasa doba a slava zakapala ked padol komunizmus za ktorym tak smutite Ani plakat vam uz nepomoze .Dufam ze nepojdete zasmradit Klak lebo v auguste tam privediem priatelom ukazat kde moj dobru otec ucil lyzovat.Anti ja sa nemusim chvalit aky som dobry zberac lopticiek Ja uz nemusim nikomu nic dokazovat Vsetko co robim robim pre radost a potesenie A musim ta zasa sklamat Thm ze si ma povysil na zberaca lopticiek som sa stal viac zaujimavy ako ked som niekomu povedal moju skutocnu pracu.Vsetci sa pytaju komu som tie lopticky zbieral ale nikto sa neopyta komu som vratil pekny usmev.Tak len pokracuj .Imrisko tetka ma este 3 dni prace a potom ma 2 mediace prazdniny Maj sa na pizore lebo ta ked ta dostane do ruk tak z teba vytlcie nie iba kapusnicu ale aj kalerab
Dalsi dokaz ze vsetko co sa tyla Ameriky je podla tohto sudruha zle .Svet od Moskvy po Cinu to schvaluje len zExpert Gunar je proti Zaujimave ze doteraz Ti vsetkg tie zverstva od Kima nevadili.Ano ublizil vela ludom ale mozno vdaka tejto dohode sa to zverstvo ukonci .Co je lepsie podat si ruky na znak pokoja alebo sa vyhrazat o stlaceni gombka na odpalenie rakety ktora znici zivot ludom Sudruh daj si prestavku v pisani lebo zacinas byt k smiechu
Lepsie podanie ruky ako stlačiť tlačítko na odpálenie rakety ako sa jeden druhému vyhrážali pred OH.Cas ukáže ako to všetko skončí ale obaja si zaslúžia pochvalu že sa stretnutie uskutočnilo Čítal som ze aj návšteve Nixona v Čine ktorá zacala vzájomnú ekonomickú spoluprácu nedávalo veľa ľudí na začiatku nádej na úspech.Good job Pán Prezident aj Sudruh Kim.Dufajme že to pomôže miliónom občanom oboch Korey aj Japonsku
Sudruh Anti ani Tí nemôžem napísať k de sa ten zberač loptičiek dostal Neviem či vieš že pán prezident bude mať za dva dni narodeniny.Pretoze je veľmi zaneprázdnený oslava bude trošku neskoršie Ak posles kartu k narodeninám a pridas trošku niečoho tak pôjdeš zbierat loptičky Vieš že pán prezident je golfista .Sudruzka preštudujte si zákon EB5 a zistíš že ja tu zelenú kartu už mám lebo investíciu som začal príchodom do Arizony z Chicaga a to bolo pred 4 rok.Teraz môžem zaziadat o občianstvo .Ale ja som hrdý Slovákov tak zatiaľ sa neponahlam .Ja nie som ako tvoj zbabelý priateľ ktorý nadával na zriadenie ktoré teraz vychvaľuje len aby to amer.občianstvo dostal .
Odporúčame