Dufam ze si to precita tiez CLOVEK co pise pod nickom SCARMAN a dalsie tomu podobne
Pan Toth dufam ze sa to vysvetli lebo inak sa budem aj ja cervenat od hanbu.Totiz ked si vyhlasil nepekne veci na Rusov jeden bloger z Floridy Ta zacal urazat co sa mne nepacilo tak. som mu tie nadavky vratil tak vasnivo ze ma admin prvy krat za 5 rokov vykopol Ak si vynny tak ja sa musim pan.z Floridy ospravedlnit co bude pre mna osobne velmi ponizujuce ale to dokazem Tak dufam ze Ta ocistia a budeme obaja spokojni Ak nie tak budem velmi sklamany ako VELA SLOVAKOV.
Emigracia bola je a bude Kazda doba ma inu pricinu.Aj vela ovakov v minulosti bolo nutene odist za more a i v dnesnej dobe odchadzaju lebo vlastny stat im nedokaze zabezpecit spokojny zivot Aj ja som 10 rokov emigrant a mozem prehlasit ze ani jeden z nas neopusta domiv z radostov Takych je aj vacsina emi.z Arab.statov a Afr.Europa je vacsia ako Usa kde 5 dni do tyzdna podla oficialnych udajov zostava denne 30 tisic emigrantov a dalsich neviem kolko tisic prejde z Mexika i ked od vlady D.T.ich je menej a neakym sposobom sa dokazu izivit Nemam informaciu kolko emigr.prislo na Slov .Pocitam ze 5 tisic co je mizive percento . Myslim ze Slovensko im dokaze zabezpecit lepsi zivot ako miesto ktore opustili Neni som milovnik Fica ale ked G.Beck vHer.F.pred tisic ludmi verejne dakoval Slovensku a Ficovu ze zobralo 149 kreztanov zo Syrie tak som bol strasne na neho hrdi .Cez nadaciu B.Gates 150 milionarov daruje rocne polovinu zisku na chudobu v Afrike.To su peniaze na stravu vzdelanie
Tym neinformovanym chcem pripomenut par faktov .Amer.si najviac deti adoptovali z Ciny a Ruska .Cina dovolila adaptovat iba dievcata a chlapcov ktori boli chori.Adapcia stoji VELKE PENIAZE. Preto adap.agencie sli do Ruska kde bolo vela deti na adapciu za malo penazi a nehrozilo ze po rokoch sa deti vratia k povodnej matke ako to robia mexicke deti .Po smrti Ruskeho dietata v Amer.rodine sa Duma rozhodla zastavit adapciu deti z Ruska do Us. Ale ze by Trump deti a jeho poradca zacali jednat z pravnickov o adapcii ktora zastupuje Ruskych bohatych priatelov Putina ktorych najviac poskodzuju sankcie mozu presvedcit iba urcitu skupinu neinformovanych milovnikov Ruska Amerika ktoru Trump Izoluje od sveta na to doplati. Kto najviac ziska aj po odchode z B.D.budu Trumpove deti a jeho investucie .
Ivanka je ok Cele toto divadlo Amerika first skonci tak ze amerika skonci last lebo sa izoluje a Eu.si nachadza novych ekon.partnerov.Najviac ziskaju Trumpove deti a vsetky jeho investicie lebo zahr.corporaciam ide o zisk Preto vsetci Ruski miliardari hladaju cesticky cez Trumpovych znamuch ako obist sankcie ktore Us .vlada uvalila a ich poskodila.
Urcite smutne ale rozumne rozhodnutie Dakujem za pekne spomienky ktore si zanechala pre tenisovu rodinu a hlavne fanuskov. G. B.Y. Budes nam chybat .Vela stastia a spokojnosti.
Sudruh Hecko mas vela nepravdivych informacii V prvom rade Poliaci maju co najmenej protestovat pretoze ked si zoberies pravdive informacie tak su to Poliaci ktori su rozstruseni po celom svete Oficialne je Chicago pi Warsave druhym najvacsim mestom Obvinujes Usa o emigr.i ked v skutocnosti do USA sa ich najviac hrnie Konkretne Denne prileti do Usa 2 tisic letov zo zahranicia.Pri priemere 200 pasazierov na lietadlo je to 400 tisic ludi 70 percent su cudzinci a z tych 70 percent polovina zostava v Usa na cierno a do svojej vlasti sa nevrati Cez hranicu z Mexikom prichadzaju denne dalsie tisice . Tvrdenie o 9 .11 ta zaraduje do skupiny neinformivanych chudakov V jednom mas pravdu Vojna v Iraku bola len preto lebo vlada Usa si musela najst niekoho koho potrestat za dvojicky. Afganistan bol prvy lebo tam B. Ladin trenoval teroristov ktori to vykonali Sudruh Hecko pokial budes pisat ze amici si zhodili dvojicky samu nebudes bloger ktory si zasluzi respekt
IZOLACIU USA od obchodovania s priatelmi z minulosti sa vysvetlovalo na soc.sietach tajnym ekonomickym planom medzi Ruskom a Usa Nakoniec cela schodza bola sice dlha ale o nicom Jedine bezvyznamna dohoda o Syrii Putin ziadal ked nie zrusenie tak aspon zmiernenie sankcii co Trump nesplnil lebo chce udrzat jednotu s EU ktora na sankc.trva Prekvapenie sa nekonalo a uvidime co bude dalej. Obaja sa vratia do svojich krajin kde ich cakaju tie iste problemy ako ked odcestovali Sklamani su muzici a Americania cakaju ze konecne prestane debata o volbach a mure za ktory Mexiko nikdy nezaplati a konecne sa dockame splnenia slubu o znizeni corp.dani ktore budu pre obcanov zUsa velmi dolezite
AKO jeden clovek zmenil svet.Krajina ktora rizhodovala o svete sa vdaka Trumpovu od sveta IZOLOVALA
Okrem stretnutia Reagan Gorbacov vsetky stroskotali Teraz nikto nevie ani o com sa dohodli Jedine Syria je miesto kde mozu spolupracovat Sankcie budu platit a to je pre Rusko najhorsie Cas ukaze co bude Pamatate ako Clintonka a Lavrov slavnostne vyhlasovali porozumenie a spolupracu a ako to skoncilo Vase milovane Rusko s Putinom sa musi zmenit Putin PRVY KRAT PRISIEL NA STRETNUTIE NA CAS Doteraz vzdy bol na stretnutie neskoro s kazdym od Merkerky az po O. Stone Cas ukaze Spolupraca ale ferova Uvidime aje budu vysledky za rok Obama izoloval Ameriku polit.co vyuzil Putin a vyplnil vacuum Trump chce izolovat ameriku ekonomicky co vyuziju ine staty na spolupracu ako sa stalo vcera ked E.U podpisala obchodnu dohodu bez cla z JaponskomNexiko pidpisalo dohodu s Kanadov Taketo jednanie ublizia Amerike i ked Trump tvrdi opak Cas ukaze .Za mur mexiko nikdy platit nebude tak jedine co nas zachrani ked znizi dane ore corp.na 15 percent Good luck
Mozno mi to ulahci lebo ja nemam cas studovat vsetky komentare a napise ten jej preslavny odkaz o DVORE Dakujem budem viac davat pozor
Vdaka Obamovi Amer.straca svetove postavenie lebo on vyhlasil ze nebudu svet.policajtom a nechaju jazdy stat rozhodovat podla potreby Vzniklo vacuum ktore vyuzil Putin a Rusko prevzalo ulohu policajta.Pi ekonomickej stranke Amerika ma velmi dobre vysledky a zasluhov Usa cena oleja a surovin klesla co pomohlo vsetkym okrem zlidejom z OPEC a nenazraneho Ruska .Anti viem ze to nerad pocujes ake Amerika bude dddlllhhoo vladnut svetu ekonomicky. To nehovoria politici to hovoria odbornici z celeho sveta
Dakujem Anti Neviem preco som si myslel ze Repress anajka a Devana su zensky zaklad vasej skupiny Repress je tu menej a anajka sa vytratila Nie sme MILENCI ake pred volbami v Us sme suhlasili z T .Cruz a i ked nevyhra sa stretneme v lete na zmzline a naucime ju hrat golf A ona sa nam stratila preto som sa pytal Deva co sa stalo Moja chyba
Bora nie Peter najviac stratila v minute ked ho vykopli Vcera bola diskusia o treste Ako vsade rozne nazory ale nakoniec sa zhodli ze ten laket lebo ruka uz neviem co povedali bola jasne porusenie pravidiel a vylucenie bolo spravne i ked si boli vedomi ze najviac bude poskodena TDF
Vela krat som napisal ze vacsina Trump volicov ani nevie kde sa Rusko nachadza Trump vyhral lebo bieli muzi vo Wisc.Michigan a Pens.sa zlakli ze ked vyhra Clintonka tak im zrusi zakon o vlasteni zbrane a isli volit a lenivi cernosi zostali doma. Preto vyhral Trump .Trump neni politik On je dobry obchodnik pre seba a nie Ameriku Nasluboval vela ale bohuzial vela sa nesplni Pre Usa aj svet bude dobre ked sa zmeni lebo inak amerika strati 4 roky
Putin vladne 16 rokov a stretol vela svetovych vodcov aj 4 Us prezidentov .Putin ako STBAK vie ako s kym jednat Dokonca aj jeho kamosi su bohaci ako Trump tak vie ako ho kontrolovat. Doteraz Putin nechal kazdeho vodcu cakat aj hodinu Dufam ze to nevyvedie Trump lebo jeho ego to neprezije a ziadna schodzka nebude Na stretnutie s Merker Putin priviedol psa i ked vedel ze ona sa psov velmi boji Svet caka viac ako ked sa stretol Reagan s Gorbacovom . Na stretnuti budu pritomni iba tlmocnici a min.zahr.veci Good kuck a dufajme ze dobra sprava pre obcanov Syrie Ukrajiny a chudakov muzikov ktori utratili posledne ruble ked Trump vyhral lebo dufali ze zrusi sankcie
Nie USA ale jeden clovek menom Trump meni dohody a zmluvy ktore staty uzavrely.Pre svet to nebude problem Usa bude mat problem Uz dnes bude podpisana FRRE TRADE zmluva medzi EU a Japonskom a tak to bude pokracovat Aj zrusenie zmluvy z Pacific statmy tak isto dopadne .Jedine ak ma Trump tajnu ekonomicku dohodu s Putinom o ktorej sa mlci tak izolacia n ajviac ublizi Amerike. Mexiko podpisalo dohodu s Kanadov a zivot pojde dalej Nastastie Amerika je taka silna ze prezije aj 4 roky Trumpa tak ako prezila Cartera aj Obamu
Vam milovnikom Ruska clovek nemoze rozumiet aj keby chcel .Vsetko je dobre len do chvile pokial sa Rusko vychvaluje .Ked niekto napise nieco kde pochvali zapad alebo Usa hned utocite na neho ze neni Slovan lebo sa nezastane Ruska Podla mna su Poliaci blizsi slov.bratia ako Rusaci ale vam to nevadi ich urazat a nadavat len preto lebo chcu mat priatelske vztahy z Usa.
Spravne je ze zakaze predavat nie pouzivat benz.a naf.
Len pripominam ze India zakaze v 2030 pouzivat benzinaky a naftaky
Odporúčame