Je sice pekne ze pises ako su ludia informovani na zapade Eu a Usa ale ani slovo o tom ako informuju svojich obcanov v Rusku v Cine a dalsich statoch. Stale plati Bud priatel z novinarom lebo on Ta odstreli perom Teraz pocitacom
Je sice pekne ze pises ako su ludia informovani na zapade Eu a Usa ale ani slovo o tom ako informuju svojich obcanov v Rusku v Cine a dalsich statoch. Stale plati Bud priatel z novinarom lebo on Ta odstreli perom Teraz pocitacom
Bohuzial to sa nikdy nedozviene Ake by boli vyjadrenia blogerov keby Toth nepoukazal na doping Ruskych sportovcov ale poukazal na doping sportovcov zo zapadu
Na tu mladez sa Trump spoliehat nemoze pretoze studenti su najviac proti Trumpovu.Vela sa tu pise o stretnuti ludi od Trumpa s Ruskom Problem neni stretnutie problem je ze nepovedali pravdu ked ziadali o pristup k tajnym informaciam Ani Clinton nebol imp.lebo nechal hrat Monike na saxofon ale preto lebo klamal To je problem Je normalne pred volbami ziskat co najviac informacii o druhej strane To robia vsetci od demokratov komunistov aj republikanov Trump vyhral volby legalne bez Ruskej pomoci a je cas ho nechat vladnut Bohuzial to este potrva lebo jazdy den sa dozvedame nieco nove Trump chce vladnut tak ako v sukromnom obchode za pomoci celej rodiny .Izolovat Ameriku neni dobre lebo dooadnu tak ako Sev Korea kde tiez dedo otec a teraz syn vladnu neviem kolko rokov a bez pomoci Ciny zomru od hladu
Je pravda ze vUs sa ludia najviac sudia Ked narazis autom do stromu tak sudis strom ze on narazil do a
teba Preto neni ziadne prekvapenie ze niekto sudi Trumpa Teraz este napiste kolkych ludi sudil Trump
Na stretnutie z taxikarom si nepozves ludi ktori riadia Trumpovu volebnu kampan Najhorsie je Trumpova rodina je velmi zapojena do rozhodovani a teraz zacnu rozpory v rodinnom klane.Dalsi problem je ze Rusko vedelo ako Trumpovi ludia klamu a je na nich kedy a ako to proti Trumpovu vyuziju .Skratka bordel ktory sa len tak rychlo neskonci
Stale som tvrdil aj tvrdim ze Rusko nemalo ziadny viv na Trumpive vitazstvo Co sa teraz stalo je o niecom inom Cely cas bolo tvrdene ze sa nikto od Trumpa nestretol z niekym z Ruska A teraz sa szm Erik priznal a zverejnil vsetky maile ktore si z Rusma vymenil Tu je problem Najhorsie je ze namiesto vladnutia sa len straca cas kecanim o Rusku .Ako to skonci momentalne nikto nevie Je to ale bordel ktory nikomu nepomoze i ked demokrati dufaju ze za rok vo volbach do senatu a kongresu dostanu vacsinu lebo pre tento bordel z Ruskom sa neplni Trumpov program pre ktory ho ludia zvolili lebo dufali ze znizi dane postavy mur a podniky prestahuju vyrobu spat do Usa
I ked nebol prof.sportovec ma pravo verejne pochvalit niekoho kto si to SKUTOCNE ZASLUZI .Gratulujem Magduska a dakujem. Ps.je zaujimave ze smutnu zpravu o dopingu vymeni radostna zprava z ten.kurtov kde skromne dievcatko prekvapilo vsetkych preto mame spolocnu radost vsetci
I ked Rusko nepomohlo Trump vyhrat volby tieto maily mozu Trumpovu uskodit.Je to na hrane porusenia Us zakona ci sa nam to pozdava alebo nie Doteraz to bolo o nicom Teraz je to vaznejsie a je to nieco o com sa bude ddllho debatovat a vysetrovat
To je odpoved pre toho blogera co tu pise o vyhlaseni na amer. letisku ze prisiel z Ruska
Ked vyjdes z letiska v L.A. Chicagu alebo v N.Y tak si myslis ze si v Rusku. 80 percent taxikarov su z Ruska a hned sa dozvies ako dobre si zije v Rusku 70 percent muzikov .
Rusko ma pravo na vykopnutie Amer.Putin dufal na priatelske vztahy Ked mu prelozili Trumpov prejav v Polsku si uvedomil ze nadej na spolupracu je mala alebo nulova preto sa rozhodol ich vykopnut
Pan Stanislav nic v zlom ale za 30 stupnov sa pomodlim a podakujem a za dazd dam extra do kosika Od 15 maja teploty bejdu pod 40 a neprsalo od 8 februara.Neviem kolko mate romov ale vedla na tenisovom kurte hra stvorhru spolu 335rokov A tak je to aj na golfe Mladi dedkovia ako ich volame maju mensie Score ako rokov Slavny Stano Mikita si vzdy prial ze raz nahra menej na golfe ako ma rokov Skoda nepodarilo sa .Vek je iba cislo a vzdy ked vidim tychto panov ktori su pre nas mladsich inspiracia tak si prajem aby som za 45 rokov dokazal to co oni Vela zdravia a spokojnosti pri vasej zabave aj pisani Ps.Dnes bolo 48 a tak bude cely tyzden 42 je nadhera .Dnes prave na TV hlasili ze minuly mesiac nasli 35 obeti ktore zomreli pre prechadxani z Mexika a nemali dost vody Zatial v tomto roku nasli 98 obeti Urcite ich je viac lebo toto su co nasli
Ty nemusis a ani im chybat nebudes Su milioni ktore ju vypiju za Teba Zisti si kolko sa jej vypilo na OH v Sochi a Riu
Vela vas tu pisalkov nevie pravu pricinu preco sa i tom stale pise Nikto nikomu nebrani sa rozpravat alebo sa stretavat Problem je v tom ze ked vyplnovali ziadost o dostupe k tajnym informaciam tak tieto osobne stretnutia tam neuviedli i ked to bolo od nich ziadane Ta pani pravnicka zastupuje vacsinu bohacov ktori su Putinovu priatelia a na nich platia tiez sankcie Ta adapcia bola tiez spomenuta ako protihodnota Ked sa zrusia sankcie tak znovu povolime adaptaciu deti z Ruska Opakujem sty krat Rusko nemalo ziadnu zasluhu na Trumpove vitazstvo vo volbach
Pred volbami Trump stale vycital Obamovi ze Ukrajimcom treba pomoct dodanim voj.techniky a nie iba deky a baterky Preto to vyhlasenie min.zahr.veci Ukeajina sa chce stat cleno NATO preto sa budu snazit spor z Ruskom ukoncit Zatial nikto nevie ako to dokazat pre uspokojenie oboch
Poznam dost podla teba bohatych ludi ale vsetci pracuju minimalne 10 hodin denne a maju dobre vyse 60 .Aj prezident Trump ktory ma 70 spi a spaval iba 4 hodiny v noci a denne pracoval a hral golf kde vyjednaval obchody 12 hodin denne Tak bez prace nie su kolace ani u tych bohatych Mozno obchodnici z drogama nemusia tazko pracovat a su bohati
Moderne stroje aj roboty nahradzuju ludsku pracu vo vsetkom Taketo zriadenia su v Us uz dlksiu dobu
preto 2 percenta ludi co pracuju v polnohospidarstve dokazu zasobit cely svet z ovocim aj potrav.Chudaci ilegalni emigranti stracaju pracu na vsetkych farmach nie iba kde su kravky na mlieko a syr
Stale tu pusem ze ked sa nezrusia sankcie tak za 5 rokov Rusko dopadne ako Venezuela za co ma neinformovani milovnici Ruska urazaju a davaju otazky na com ficim Sudruhovia co tu pisete o Polskych jabljach a sardinkach len dokazujete ako stw zaostali.Tema jablk je pre spodinu Velky hraci a Putin potrebuju investicie zo zapadu na udrzovanie a opravu starych vrtov a potrebuju peniaze na nove olej polia. Preto vela zahr.investorov uzatvara zmluvy o ktorych Rusaci pred sankciamy nechceli ani pocut .Teraz ked nemaju vlastne peniaze a banky im nemozu pozicat su aj investori vytani
Dobre rano pam Trump Zrusil si vsetky zmluvy lebo si tvrdil ze su pre Ameriku nevyhodne Tak dostavas odpoved Amerika first sa zmeni na Amerika last Eu.unia yz podpisala bezdevuzny obchod z Japonskom Meciko z Kanadov a tak to pojde dalej Ocakavana tajna ekonomicka dohoda z Ruskom neexistuje tak zostalo len Polsko a S.Arabia Na stastie Amerika prezila Cartera Obamu a prezije aj 4 roky Trumpa
Chudatko ulienka sa zasa ukazuje a mudruje i ked nema predstavu ako to v Usa pracuje Kazdy stat a mesto ma svoje sluzby ale vacsinov platia vsade Dostavaju f.stamps za ktore si mozu kupit vsetko okrem alkoholu a cigariet Preto ich predavaju ludom za polovicnu cenu ale v hotovosti a potom si kupia chlast Tiez im stat plati najomne cestovne a neviem kolko minut tel.Velmi pomaha charita a kostole Ak su tkzv.chudaci schopni dodrzovat urcite podmienky tak z podpory vyziju velmi slusne
Odporúčame