Máš vyjadrovanie na úrovni vymletých aktivistov z "futbalu" v Trnave - to je jedno z ktorej strany, IQ na rovnakej úrovni. Nebol si tam náhodou medzi nimi ??
Máš vyjadrovanie na úrovni vymletých aktivistov z "futbalu" v Trnave - to je jedno z ktorej strany, IQ na rovnakej úrovni. Nebol si tam náhodou medzi nimi ??
Kamoško, správanie Fica neznášam. Ale keď si pustím videá so správaním Matoviča - tak je to 3x fuj. Ale to v živote nepriznáš ...
Zatiaľ mi chýba v médiách vyjadrenie čo len jediného politika k brutalite v Trnave. Včera na TA3 komentujúci jasne naznačili, že sa to mieni zamiesť pod koberec - prideliť na riešenie futbalovému zväzu. V Trnave neboli fanúšikovia ale organizovaní zločinci s úmyslom ubližovať iným. To by už mali riešiť štátne orgány. Lenže v doterajších vládach sa to vždy riešilo len ako priestupok. Zrejme čakáme, kým sa u nás zopakuje Brusel. Teraz veľa nechýbalo.
Každý národ sa na to díva inak. Nás takto oceňovali dlhé časy komouši - tak je nám to smiešne .
No, skrachovali ... Skôr si prerátali, že bude v tomto období ťažšie dosahovať zisky na aké boli zvyknutí - tak koniec. Ktovie aký tunelík pri tom bol.
V debatách by sa nemalo urážať. Tým sa približuješ tým na štadióne. Máš proti nemu fúru argumentov, ktoré nedokáže vyvrátiť - tak sa snaž.
Škrtelov "príspevok" bol krajne nevhodný. Aj keď po "funuse" sa to snažil vykecať - z videa či fotky si tí vymetenci zobrali to, čo potrebovali. Čo už. IQ tam nehľadajme.
To, čo sa dialo v Trnave, bol organizovaný brutálny trestný čin s množstvom zranených. Vláda čuší. Rimavská - politická akcia, ktorá sa nepáčila vládnucej junte a zopár voličom - niektorí tu aj diskutujú. Hádajte, ktorú z týchto akcií budú riešiť štátne orgány ?
Dík, stiahol som si to.
Palenque, hodnotíš a nemáš info. - mal si sa dívať na autentické zábery. Tu nejde o žiadnych fanúšikov. Organizovaná kriminálna akcia pomätencov, ktorí sa chceli biť. Nič iné. Pod symboly klubov sa len kryjú, aby mohli "beztrestne" vyvádzať.
Zásadný omyl. Žiadni fanúšikovia. Agresívni vymetenci, ktorí si chceli udrieť. Tí kašlú na futbal.
Averzia Spartakovcov a Slovanistov siaha až do 1968, keď sa na štadióne zrútila preplnená tribúna a Trnava prehrala kontumačne za viac predaných lístkov. Ale vtedy násilnosti na štadióne neboli.
Nebola ich až taká hŕstka. Snahy politikov a aj médií sú zamiesť prípad pod koberec. Typická bola včera debata na TA 3, všetci traja diskutujúci riešenie príbadu hádzali na futbalový zväz, prípadne nejakú športovú komisiu. Ale toto bol jasný organizovaný kriminálny čin ! A to my mali už riešiť štátne orgány ! Zadržaných ak vôbec nejakých majú, postaviť pred súd a odsúdiť na nepodmienečné tresty !
A čo hrozí tým zabijáckym vymetencom z Trnavy ? To bol len priestupok, ako vždy. No no vy zlí chlapci !
Styxi ak je niečo môj koníček, tak história. Už beletriu ani nekupujem, výlučne historické knihy. V dejinách bolo veľmi veľa fatálnych zvratov, ktoré ovplyvnili existenciu mnohých národov - len pre jeden jediný výrok, ktorému ľudia uverili - " pán boh nám určite pomôže ". A sprevádzali to príkazy od najvyšších predstaviteľov konkrétneho náboženstva, čo pre to treba urobiť. Bolo to všeličo, aj ľudské obete. Ale pánboh nepomohol. Padol Jeruzalem, padol Konstantinopolis padli iné ríše staroveku. Nepomohol hrozným spôsobom mučeným židov v koncentrákoch, nepomohol umierajúcim na hociktorých svetových bojiskách, nepomohol pri likvidácii náboženstiev totalitnými režimami. Teraz to poviem kruto - umierajúci mali však výhodu v ktorú s určitosťou verili - "Tam bude dobre" A to mi niečo veľmi pripomína.
Hej a sídliská budú projektovať pomocní robotníci z osád a slepé črevo vám vyoperuje niekto z nemocničnej vrátnice. To je presne to, k čomu táto vládnuca junta smeruje. Na vykonávanie funkcie nie je je dôležité, aké máš vzdelanie - ale musíš patriť medzi "našich". Presne ako to bolo za Hitlera.
Ale nie, ja nemám sklon k agresivite a ani to nepodporujem. Myslím si, že pre toho pána by bol najlepší dlhodobý pobyt v zariadení pre vážne psychicky postihnuté indivíduá.
Ak sa to naozaj stalo, čo už. Naivná aktivistka, navyše náboženská fanatička. Takých je po svete fúra. Aj u nás sú taký Heger či Krajčí schopní podobných výstrelkov ...
Vážení páni – Kalific, Bognár, Hercog - Oliverovi nesiahate všetci traja ani po podošvu jeho topánky. Vŕšite si na ňom svoje IQ komplexy - keď nemôže reagovať - vlastne na čo by na takých úbožiakov reagoval. Tu, medzi diskutérmi ste absolútna spodina – podobní teraz riadia tento štát. Nech sa páči, teraz môžete ten svoj jed prskať ďalej...
Odporúčame