Nechaj ho, on tak musí. Viacerí diskutujúci sú tu ako Matovič cez kopírák ... Princíp je ten, že smerácky pes musí mať besnotu, mačka blchy, sliepka salmonelu a všetci sú navyše komplet zlodeji.
Nechaj ho, on tak musí. Viacerí diskutujúci sú tu ako Matovič cez kopírák ... Princíp je ten, že smerácky pes musí mať besnotu, mačka blchy, sliepka salmonelu a všetci sú navyše komplet zlodeji.
Keď niekto nemá argumenty - jednoducho zafrázuje. Klameš ... Ťažko možno polemizovať s niekým, kto nechce a chce len útočiť. Diskutovať sa dá len o mojej poslednej vete - či médiá teraz chcene ovplyvňujú mienku voličov. Môj názor je - že hej. Vyvráť mi to. Ale na nadávky a frázy nie som zvedavý, to dokáže každý.
Aj tak bude prezidentom ten, koho chcú médiá. Zvolili Kisku a teraz zvolia aj Mgr. v sukni s absolútnou podporou opozície. Taký tlak je pre bežného občana - zvyknutého na informácie od médií, ktorý dôveruje, nezvládnuteľný. Dôležité je zvládnuť zdanie objektívnosti - a na to sú profesionáli. Vidieť to aj na Kiskovi, ktorý má vďaka niektorým médiám ešte u ľudí neuveriteľnú popularitu . Rovnako upravené informácie sa dostanú k Slovači aj čo sa týka kandidátov na prezidenta.
Harabinier ale ja už nemôžem brať p. Kisku ako človeka, ktorý má morálny profil zodpovedajúci prezidentovi Slovenskej republiky. Nech jeho prívrženci vravia čokoľvek - jeho kauzy nepustia, jeden súd - do ktorého sa vôbec nemal púšťať - tiež pre morálku, prehral. Tie dane - to už aj opozícia pripúšťa, že je to realita - ho čakajú za pár mesiacov. To nie je ako v prípade Harabina, Matoviča, Fica a ďalších, ktorí sú kde-kým obviňovaní "zo zlodejiny". Dobre, ak má niekto dôkazy - nech ich udá. Ale zatiaľ sa nič také nedeje - a výroky "veď to každý vie, že ten a ten je zlodej" , ktoré veľmi fungujú v týchto debatách, akosi právne neobstoja. Pokiaľ sledujem médiá, priame problémy má z politikov len Kiska.
Topiaci sa aj slamky chytá - pán Kiska tuší, že bude zle, tak sa snaží zavďačiť. Ak bude úspešný, je pravdepodobné, že sa dožije bezúhonného politického dôchodku. Opozícia by mu neodpustila len jedno - keby im bral voličov svojou stranou v ďalších voľbách. Ale zrejme dostane v zákulisí na výber ...
Ak Kiska niekoho obviňuje alebo kritizuje - malo by to byť pre dotyčného obrovské plus. Len škoda, že takto to chápe stále dosť málo ľudí. Potrebujú to dostať na striebornej tácke od väčšiny médií - čo to je vlastne za človeka. Fakt som zvedavý, či bude obvinený po skončení prezidentovania alebo ho len odstavia od politiky - aby Slovensko nemalo hanbu, že malo prezidenta kriminálnika.
Pekné prívlastky. Pred menom má Mgr. - teda nie vš vzdelanie vyššieho typu. Jej skutočnú inteligenciu nie sme kompetentní hodnotiť - môžeme sa len domnievať. A sebavedomie ? Naozaj je taká sebavedomá ? O tom by mohli mnohí "sebavedomí" dosť rozprávať.
Len tak mimochodom, aký vedecký titul má vedec Mistrík ? Vysokú školu a titul ing. Všetko. A zopár článkov v časopisoch - neviem, či to u nás stačí na to, aby sa niekto stal vedcom. Stačí urobiť image a potom to všetci už preberajú ako hotovú vec. Vo vzťahu k domácej politike kandidátov nemám prečo hodnotiť, vyprofilujú sa sa sami ale vo vzťahu k zahraničnej - tam by Čaputová mohla svojou neskúsenosťou vyrobiť nejedno fo-pa.
Prekrásne, v štýle komunistického oslavného básnika Lajčiaka. Len pokračuj, všimne si ťa a byť súkromným prezidentovým básnikom nie je až tak zlé ... Ale oslavovať Kisku - prepáč, to je už v súčasnosti diagnóza.
Hmm, len sa bojím, že na dákych medzinárodných fórach, kde budú aj prezidenti - bude Čaputová stáť v peknej róbe, milo sa usmievať ... a čušať, lebo nebude vedieť čo má okrem fráz povedať. Také veci sa neučia zo dňa na deň. A mohla by aj urobiť z neskúsenosti niekedy aj medzinárodné fo-pa. Dnes logicky uvažuje málo ľudí - veď rovnakí volili svojho času aj kšeftára Kisku, ženy ju budú voliť lebo je žena a chlapi, lebo patrí k opozícii. Ševčovič nie je až taký ficovec ako sa zdá, ako prezident mu bude robiť podobné problémy, ako robil Lajčák - až príliš proeurópsky - aj za cenu migrantov, ústupky Ukrajine a pod. Ale vždy je medzinárodne oveľa lepší ako Čaputová. Na to však voliči asi nebudú prihliadať a nechajú sa viesť médiami.
Z ľudomila - lotor ?? To kde na to chodíš ? Pritiahnem za vlasy : Ten malý fúzkatý bol v zákopoch tak dobrý a milý kamoš a ako sa dokázal zmeniť na takého arcilotra !! To je niečo podobné ...
Veriť Tóthovi ? Ale .... zo srandy, zveriť ho tak na dva, tri dni pánovi Torquemadovi do starostlivosti - povedzme aj s Žužou - o tri dni by sme vedeli všetko ... V minulosti to perfektne fungovalo.
Priznávam, aj mne bol zo začiatku taký Hríb veľmi sympatický. Rozvážna reč, inteligentné vystupovanie ... A potom sa vykľulo šidlo z vreca. Ale sú aj takí, veľmi vysoko politici, ktorí mi od začiatku ... atď.
Pekne povedané. Ja doplním, že voliči to pochopia až po voľbách, keď sa začnú medzi sebou prefackávať. Ale pre voličov je najdôležitejšia tá prvá kolaličná fotka, na ktorej si šéfovia stískajú ruky. Potom sa niektorí nebudú stačiť diviť.
Ūžasne logická veta ... Keby som vedel .... tak žijú. Emócie sa prelievajú ako sa potrebuje.
Ak máš tá dobre
Ak máš tak spoľahlivé fakty, tak ho udaj! Je to tvoja povinnosť. 99,9% ľudí vie len to, čo médiá chcú aby vedeli. Alebo máš iný zdroj ??
Pochvala od toho pána z viacerých dôvodov nemá žiadnu cenu. Skôr je pre politikov nebezpečná.
Sedel som tesne pri tých skalných. Ako prepašovali svetlice nechápem. Minimálne 200 červených. Bolo vidieť, že futbal ich strašne zaujíma.
Zaujímavé, ale väčšina voličov o tomto nemá a ani nebude mať šajnu. Médiá sú myslím komplet na strane Čaputovej aj keď niektoré (RTVS) to robia vysoko sofistikovane aby si zachovali zdanie objektívnosti. To negatívne sa o nej dozvedia - rovnako ako o Kiskovi - až časom, dávno po voľbách, keď sa budú "diať veci". Smer sa zatiaľ hrá na mŕtveho chrobáka - kto to bude, ten to bude - nám ide o voľby. Z rôznych hľadísk nie je Šefčovič až takým ich silným kandidátom, ako sa zdá ...
Odporúčame