Figu borovú záleží opozícii na tom, akú má Danko dizertačnú prácu. Takých je medzi jednými i druhými spústa. Ale je to príležitosť na likvidáciu niekoho z koalície, prečo nie ?? Navyše keď máme za sebou takmer komplet médiá. Trochu mediálnej hystérie, zopár fráz, nejaké proklamácie a je to. Fakulty majú stopro pravdu, keď protestujú proti plagiátorstvu - lenže to platí pre všetkých - nielen na tých, ktorých je treba pre nepohodlnosť zlikvidovať. Je očividné, že akékoľvek kauzy z opačnej strany sú tlmené. A tí truľovia, ktorí vládnu, si nevedeli za tie roky založiť ani svoje noviny, kde by sa mohli ohradzovať proti tejto jednostrannosti.


