Pri všetkej slušnosti o ktorej tak zápalisto vraví opozícia - Kiska by sa už k týmto veciam nemal vyjadrovať. Dôkladnejšiemu vyšetreniu tej jeho kauzy zabránila len terajšia jeho funkcia. A to už nie je nejaká dizertačka, či obvinenie zo spolupráce. O týchto veciach nech už rozhodne jeho nástupca. Lenže - ktožetobude ? A to mnohých znervózňuje.


