NÁZOR: Kríza džentlmenov
Exblavak - malý omyl - nie mnohé médiá, do určitého času som mal dojem že všetky ! Vrátane RTVS. Skrátka bol na tej istej strane barikády ako sa vyžadovalo - a bolo tabu o tom písať. A nebol sám. Jeho voliči - a tých je dosť, sú zrejme z jeho rangu. Je smutné, že takýto človek si robí nárok riadiť tento štát. Osobne neposudzujem politikov podľa toho, ako sa mi to snažia podsúvať všetky médiá alebo cez médiá ich "prívrženci". Tu sa o nich dozvedám priam hororové informácie, ktoré by stačili na xy trestných oznámení. Zaujímavé, aj keď by to mala byť občianska povinnosť, nikto ich nepodáva. Ale keď sa jedná o urážku mojej ctihodnosti - žaloba na seba nedá čakať. Mne stačí politikov v médiách - alebo naživo napr. na námestiach - vidieť a počuť a to je dosť na utvorenie si názoru na danú"osobnosť". Bohužiaľ, pre väčšinu slovače stačí malá informácia v niektorom médiu a všetko je jasné. Divím sa, že Oliverovi umožnili v Pravde uverejniť tento článok. Má svoj charakter a vážim si ho.