Fico: Prezident tára. On kradne a obviní niekoho iného
Už som to spomínal nižšie - zdá sa mi, že tento Kisko-kolotoč je akosi od veci. Zrejme viacerí nebudú so mnou súhlasiť ale mne, čisto z ľudského prístupu, nevadia u Kisku tak jeho daňové podvody - za ktoré na neho útočí Fico, či aj jeho bývalí kamoši z opozície. Ale to, že Kiska chcel vedome okradnúť obyčajného občana Slovenska o jeho majetok, do poslednej chvíle neustúpil a až súd ho donútil vzdať sa ukradnutého pozemku - je pre mňa osobne z morálneho hľadiska podstatne horšie. Je to zdiskreditovanie jeho osobnosti a poukázanie na jeho absolútnu bezcharakternosť. Aj mňa oklamali .... - oklamať profi- kšeftára ? Hlúposť. Je len typické, že nikto z politikov mu túto kauzu nevyčíta - im je podvádzanie občanov asi normálne. Dokonca ani "slušáci" nevybehli na námestia čo je vlastne tiež typické - nedostali povel.