Akýkoľvek komentár Kisku voči komukoľvek už považujem za bezpredmetný. Tento pán stratil akékoľvek morálne právo sa vyjadrovať k problémom tohto štátu. Pre mňa je to kriminálnik, ktorého kryje len jeho funkcia.
Akýkoľvek komentár Kisku voči komukoľvek už považujem za bezpredmetný. Tento pán stratil akékoľvek morálne právo sa vyjadrovať k problémom tohto štátu. Pre mňa je to kriminálnik, ktorého kryje len jeho funkcia.
Neviem, či Jan obhajuje Kisku a či nie - akosi to nie je zrejmé z tých dvoch viet - ale naprosto súhlasím s tým, že redaktori nepíšu absolútne nič, s čím by šéfredaktor nesúhlasil. U nás nie sú slobodné médiá. O ich nezávislosti sa veľa frázuje a vytvára sa im image neomylnosti a morálnosti. Len sa divím, že Pravda doteraz jediná bije do Kisku.
Pekné a skúsenosťou dobré zhodnotenie. V článkoch dole je dosť veľa invektív mám dojem, že viac emotívnych ako vlastnou "praxou" získaných skúseností. Ten, kto to osobne neskúsil - nemôže porovnávať. A mám dojem, že tých je tu veľa.
Rovnako hlasovať je jedna vec a zobrať niekoho do koalície je vec druhá. Rozmýšľaš emotívne, nie logicky. Zrejme ti to nemá ani zmysel vysvetľovať prečo.
Priznám sa, že som sa denno-denne hral, keď som vlastníl Sinclair spectrum - vlastne ho mám v skrini doteraz - boli to hry ako Manic-miner, Bruce Lee, Invaders a pod - ale akosi sa mi to časom zunovalo a nové počítačové hry ma už akosi nepritiahli. Telefón mám výlučne na telefonovanie, maily si vybavujem doma na veľkom PC. Inak výlučne - počúvam tým aj hudbu v autobuse cestou niekam ...
Hmm naši letci si na nich budú povinne odlietavať svoje hodiny, a naše nové stíhačky budú vo svojich hangároch pomaly užitočne starnúť a starnúť až sa vyradia. To je 99% zhodnotenie ich užitočnosti pre SK.
Počuj, je to choré ale dnes sa s tým hrá už aj stredná generácia !! Pozri si ľudí v autobuse, keď ideš do roboty. Spočítaj tých čo do toho čumia a porovnaj. Inak skús zobrať takému hrajúcemu okolo 15 rokov mobil. Až sa roztrasie od nervozity. Je to droga 21 storočia. A výrobcovia si to uvedomujú a ťažia z toho.
Podľa tohoto prieskumu Pišta nemá celkom pravdu. Smer plus SNS -- 34%, Opozícia - 37,5 %. Teda Kotleba by pomohol - ale je jasné, že nikto ho nebude chcieť a bude vo večnej opozícii. Bugárovci sa motajú okolo zvoliteľnosti - ak by mali nad 5% rozhodlo by, ku komu sa pridajú. Ale do volieb je ešte dosť dlho a ešte všeličo sa môže prihodiť ...
Dovolím si nesúhlasiť - myslím si, že Sulík vôbec nečaká na Kisku ako na koaličného partnera - ako konkurenta by sa ho určite rád zbavil - ale tak, aby to nemusel zariadiť sám lebo až tak očividne nevďačný byť nemôže. Kisku ako tak ešte zachraňuje jeho funkcia , ale - jeho lodička sa mu pomaly ale isto potápa. A potkany jeden za druhým utekajú. Vo svojej ješitnosti sa silno precenil. Fakt som zvedavý, ako skončí.
On chce byť premiérom !! Sulík ho roztrhá v zuboch.
Nič v zlom ale keď nie si pivár môžeš dosť ťažko hodnotiť tento článok. Poznal som veľmi veľa - poviem to priamo - krčiem aj v Čechách - kde bola podstatne lepšia kultúra "čapovania" ako na Slovensku ale zvykol som si aj na Slovenské krčmy - aj keď bolo treba si tú svoju lepšiu si nájsť.
Ale súhlasím, nie je to ono - to čo bývalo, to sa už nikdy nevráti - vždy som mal rád Budvár a pijem ho tak od sedemnástich. V Mamute dole bolo celkom solídne - hlavne ak si tam mal niekoho známeho, ktorý ťa nenechal dlho čakať a nečastoval ťa zlievancami. Je fakt, že aj Budvár nie je čo býval ale v mojej krčme mi dajú do môjho štulcáka na jeden krát pekný šnit - a dá sa to piť. Samo, vždy vyskúšam aj nové pivá ale nesedia mi, často príliš mútne, v pozadí cítiť chmel a už ani nehovorím o tých ovocných - to vlastne ani pivo nie je ale niečo s príchuťou piva. Ale chuť má každý inú - plno rešpektujem tých čo majú radi Plzeň alebo iné klasické - ak o klasike sa dá ešte hovoriť.
To je jedno z pív, ktoré sa výrazne zlepšilo. Za komoušov to boli Vyhne - pre niekoho, kto má rád dobré pivo niečo hrozne - hovorili sme mu samose .... Teraz ho v lete na prázdninách pijem denne a celkom mi chutí - aj keď to nie je celkom to moje ...
Auu, je to v úvodzovkách, teda citát - Šimek-Grossman. Boli to moji obľúbenci a veľa ich výrokov by sa hodilo na súčasné dianie, ktoré tu tak usilovne komentujeme ...
Uff, divím sa, zatiaľ žiadny príspevok. Pravdivý nadpis. My starší sme mali svoje krčmy a svoje obľúbené pivo - a u väčšiny je to tak doteraz. Ak začnú čapovať niečo iné - to obľúbené sa nájde - možno ďalej, ale nájde. Dokonca väčšina z nás je aj rozmaznaná - cítime, či načapované pivo je zo spodku suda, prípadne začiatku alebo nie je v rúrkach pridlho a - dokážeme ho vrátiť. Tam, kde sme štamgasti, tak nám to vždy tolerujú. Tí ortodoxnejší pijú vždy od chuti - a vždy 12 ku. Väčšina z nás nové experimentálne pivá síce ochutná ale málokedy sa stane, že by zachutilo. Mladšia generácia často pije pivo podľa imidžu, ktorý to pivo má, alebo imidžu krčmy kam na pivo chodia. Sú medzi nimi aj takí, ktorí vedia chuť piva aj identifikovať - ale veľa ich nie je. Bez problémov vyhlásia za vynikajúce pivo desinu s príchuťou pomaranča. Ok - chuť je chuť, ale typickí pivári ako my - starší - to nie sú. Dúfam, že to "moje" pivo a 12 ku - v našom meste nájdem bez problémov aj v budúcnosti.
Máš IQ, tak vieš o čom hovorím. Alenka je len maličké koliesko - ale keby nebolo - tak by sme tu asi dnes nediskutovali. Mňa zaujíma to, kto zatočil " klikou rumpálu" a nemám dojem, že tebe by to bolo fuk.
Vidíš a sme na začiatku. Čo chlap, to iný názor. Mne ide skôr o celkovú postavu. Cameron má - aj teraz - podstatne lepšie nohy ako táto mexická kráska. Ksichtík sa dá vylepšiť mnohými spôsobmi ale narovnať krivé nohy - skôr zázrak chirurgie ako realita. Preto sú baby na hodnotenie svojich chodúlov dosť alergické.
Hmm, nechcem do toho kecať, nikdy som sa žiadneho vypočúvania nezúčastnil, ani neviem aké sú zákonom dané postupy a aké sú k tomu smernice dané Európskou úniou atď, netuším, čo všetko to obsahuje - ale aj tak, akosi pridlho to trvá. Je to určite kauza, v ktorej je namočených najviac politikov v celej histórii Slovenska - vrátane Gorily či Markízy. Dúfam, že teraz vyšetrovatelia neriešia dilemu - čo je vhodné alebo nevhodné vypustiť pre verejnosť z toho, čo vyšetrili. Možno im krivdím - a neriešim ich výrok - to nejde tak rýchlo - ale myslím si, že sú dosť memtaví.
Na to sama nedošla. Veď skús, možno im šibne a pustia ťa. Pozajtra už môžeš byť niekde v Ohňovej zemi alebo kde. Za pokus to stojí. Teda ak by potom ťa pred basou nečakalo komando pravého objednávateľa ...
Hmm, Smer voľby vyhrá, ale potom s kým do koalície ?? SNS budú radi ak budú mať nad 5%, Bugárovci tiež A to že stačiť nebude. Sulík znovu pozliepa všetkých opozičníkov a s podporou médií budú chvíľu vládnuť. Môžeme sa tešiť na fotku, kde si spolu stískajú ruky a ceria sa do objektívu . Dokedy im to škerenie vydrží, to je už o niečom inom.
Odporúčame