Hraško ako šéf NAKA končí, Kočnera vyšetrujú ako objednávateľa Kuciakovej vraždy
Aj keď som rodený Bratislavčan, musím s tebou súhlasiť. Bratislava reprezentuje výkvet všetkého možného ale určite nie výkvet inteligentných obyvateľov. Výkvet slovenského biznisu a politiky ale aj podvodníkov, špekulantov a tiež aj zakomplexovaných mlaďasov. Máš pravdu, aká inteligencia v uliciach, perfektne a odborníkmi riadená masová psychóza na námestiach. Od 89 sme to zažili už viac krát, ale ľudia sú nepoučiteľní, stále vždy rovnako naletia. Parádny bol svojho času prípad "obsadzovania" Markízy, vtedy sa dali zmanipulovať aj osobnosti, do ktorých by som to nepovedal. Aj keď sa teraz už vie, o čo vtedy išlo - nikto sa nepoučil - a médiá nemajú záujem sa k tomu vracať. Samozrejme, lebo aj ony sa sekundárne podieľajú na tejto riadenej manipulácii. Takto vyhnať ľudí do ulíc bol odjakživa výborný prostriedok ako dosiahnuť nejaký politický cieľ. Stačí zobrať nejakú učebnicu dejepisu : napr. Krištáľová noc, odsúdenie Milady Horákovej atď - bol to vtedy spravodlivý hlas ľudu ?