Kiska je podvodník a úžerník. Uvidíme.
Kiska je podvodník a úžerník. Uvidíme.
Všetky ideológie sú nebezpečné ak ich jednotlivec chápe ako zmysel a podstatu svojho života. V mene ideológií bolo vyvraždených milióny ľudí. Komunizmus či kresťanstvo, všetko jedno. Dokážu oblbnút jednotlivca tak, že je ochotný aj vraždiť.
Lebo každá bola postavená výlučne z vôle jediného človeka . A zařvalo pri tom tisíce ľudí. Kto dal postaviť to hore je tiež jasné ale to už bolo o inom.
Logika tvojho uvažovania - ten kto si myslí, že Kiska je podvodník - je smeráčik. Popradským zubárom počnúc a dákym redaktorom Pravdy končiac. Keby sa tu diskutovalo o výrobe kofoly - tak budeš aj tak písať Ficoginem esse delendam !! To je buď diagnóza alebo ... "treba aj z niečoho žiť " !
Čítal som ten článok dosť pozorne a nechápem, čo tomu s tým efektným nickom na Krošlákovi vadí. Tie časy boli také a dosť. Len s jedným nesúhlasím - decká nevyťahujú mobil keď majú čas, majú ho vytiahnutý stále, buď komunikujú alebo sa hrajú. Je fakt, že tým sú menej hluční ako v minulosti ale stáva sa z toho závislosť - ktorá v súčasnosti chytá už aj strednú generáciu. Stačí počítať v autobuse cestou do roboty. Decká fakt nemajú záujem športovať (som pri tom, vidím) a hlavne dievčatá. Až príliš veľa je takých s kg nad ...
Ale kde na úrad práce, len k svojmu zamestnávateľovi - dať si vyplatiť honorár za tieto príspevky, možno je to chudobný človek, nemá iný zdroj príjmov a musí platiť alimenty aspoň na päť detí !! Ficoginem esse delendam !! - heslo jeho šéfa.
Ja si to zase nemyslím, že to dostal príkazom. Jednoducho osobná ješitnosť a možno aj zakomplexovanosť. Keby sa uspokojil len s prachami - doteraz nikto netušíme kto to Kiska je. Ale byť prezidentom ! To už niečo znamená ! Lenže to by musel zabudnúť, čo je to kšeftovanie - nedokázal to. Teraz je na tom zle. Opozícia ho už vlastne nepotrebuje, skôr je konkurenčnou príťažou. Kryť ho už nebudú a rovnako sa pomaly spamätávajú aj médiá, či je už nie je pre nich skôr kontraproduktívny. Možno bude aj ďalší súdny proces. Ale neverím, že teraz - treba čakať - neviem sa rozpamätať - bol v Európe tak sto rokov dozadu nejaký prezident obvinený z takejto kriminality ?
Hmm, dalo by sa vybrať aj z uvedených filmov - ale keď hovoríme o premene - tak mne sa pozdával Clancy Brown vo filme Highlander. Keď som videl jeho "civilnú" fotku - nechcelo sa mi ani veriť, že je to ten istý človek.
Ešte viac si ich natiahla maľovaním - inak aj taká Cameron Diaz ich má dosť od seba - aaa môže byť. Také Saifovské oči by boli horšie.
Čo chlap, to iný názor na to, ako má pekná baba vyzerať. Je veľa aj takých, čo uprednostňujú dievky v Rubensových rozmeroch. Teraz je tuším zákaz prezentácie v plavkách, čo dalo šance tým, čo od pása dole sú .... Našiel som jej fotku v plavkách inde - je dosť štíhla.
Presne tak, ten posledný prieskum nebol zase až tak dávno a nedarilo sa mu v ňom až tak zle ... Bežnú Slovač vie Kiska výborne oblbovať. Pre veľa ľudí stačí, že ho vidia v sirotinci alebo kecať s dôchodcami a už je to dobrý prezident a nemajú potuchy o nejakých jeho kauzách. Dokonca nedávno niektorý zo súčasných opozičných ho vyhlásil za najlepšieho prezidenta, akého sme kedy mali, bolo to v telke ale zabudol som, ktorý to bol.
Musí hrať blbečka do konca, rozpamätanie by bol jeho koniec, to dobre vie. Pokiaľ je prezidentom, je ako-tak v suchu, lebo je ešte pre "niekoho" potrebný. Ak skončí - no netrúfam si odhadnúť jeho osud. Radšej emigrejšn smer Mauricius ...
Tento prípad pripomínam vždy, keď hopsasáci vybehnú do ulíc. Zabudlo sa, médiá to veľmi neradi pripomínajú. Ako veľmi málo stačí k tomu, aby sa spustila masová hystéria. Vtedy sa tá Markíza zachraňovala dokonca v priamom prenose !
Uvítal by som viac detailov - nemal by to byť problém, ak je tu - ako sa tvrdí - niečo ako demokracia.
Vôbec nemám problémy s identifikáciou "opozičnej elity" a ešte si myslím, že by si mohol uviesť aj viac mien. Čo sa týka tvojho prvého odseku - Bugár je taký, ako vravíš ale do neho opozícia toľko nebije, lebo potenciálne ráta s jeho "prestupom". Ale u Danka je to jasné a opakujem - cez neho budú biť do Fica naďalej. Ale ako si mám vážiť takú vládu, keď stačilo zopár percent šašov na námestiach a jedna uvrieskaná hysterka, ktorí ich s výraznou podporou médií takmer odstavili od vlády ! Kde je tu štátnický prehľad, sebavedomie ? A znovu opakujem, aby sa udržali, kľučkujú, ako môžu. Ja to nerozdeľujem, ako je tu v debatách zvykom - lepší a horší - ale zlí a ešte horší. To je môj názor na súčasnú politickú elitu - ale každý môže mať svoj názor, nie ? Inak čo sa týka Sula - by som bol ochotný staviť sa, že to bude najbližší premiér. A znovu fotka lídrov niekoľkých strán ceriacich sa do objektívu. Fakt im to prajem. Na ich odstavenie nebude treba námestia, Sulo to dokáže znovu sám.
Nie som si istý, či tvoja argumentácia v štýle "ten je ešte horší ! " je príliš produktívna. Takto to vždy robili zástancovia totalistických ideológií.
Akcia sa mi nepáči, pre mňa je to skôr niečo marketingové ako snaha upozorňovať na významné osobnosti nášho národa. Skôr by som uvítal pravidelnejšie články o týchto osobnostiach vo všetkých médiách - teda napr. aj v Petržalských novinách.
Je zaujímavé, že tento článok v takomto znení vôbec vyšiel. Doteraz to bolo dosť jednoznačné v súlade s vyhláseniami Ukrajiny a Nato. Že by zmena vetra ?
Ja si myslím, že pán Javúrek je poslušným služobníkom svojich pánov a píše, čo od neho chcú. Tu ani nejde o Lajčáka. Do volieb je pre opozíciu pridlho a chceli by to skrátiť. Achilovou pätou Fica je jednoznačne Danko - tak ho treba zdiskreditovať, odstaviť a zoslabiť vládu ako sa dá, aby bola nefunkčná a boli aktuálne predčasné voľby. Asi to tak aj časom bude. Ficovci samotní už ani nevedia ako prezliekať kabáty aby vyhoveli skoro každému, dlho to však trvať nemôže, Sulík si určite už niekde objednal nový premiérovský oblek ... A zrejme o toto ide hlavne tým, čo platia Javúrka.
Neboj sa, zabudne sa. Za pár týždňov. Veľmi by som sa mýlil, keby sa jeho meno neobjavilo v budúcom roku, keď sa bude robiť prezidentská kandidátka ...
Odporúčame