Komunista vraždí komunistu. Antikomunista z USA vraždí komunistu. Väčšinou rétoricky. Ale neštíti sa na komunistov a tam, kde cíti náznak nejakých komunistov zhadzovať napalm, či používať proti nim zbrane hromadného ničenia. Aj deti komunistov sú komunisti. Aj susedia komunistov sú potenciálni komunisti. Nikaragua, Granada, Salvador, Bolívia, Chile.
Takže logicky, keďže majú komunisti viac nepriateľov a to aj z vlastných radov, malo by ich ubúdať. No, ale komunistov, či skôr "komunistov" neustále pribúda.
Kde tí súdruhovia kapitalisti vlastne robia chybu? Sú voči komunistom priveľmi mäkkí, či priveľmi tvrdí?

