Slovanská vzájomnosť v 3. miléniu
Ja neviem "juhoslovan", ale aj ty by si mal čítať články a rozmýšľať nad nimi.
Ale skúsim to:
Sila "slovanskej vzájomnoti" medzi 2 slovanskými národmi by mala byť priamo úmerná "nevzájomnosti" slovanského a neslovanského národa.
To znamená napríklad: v prípade, že sa u 1 slovanského národa NIEČO ZOMELIE iný slovanský národ tomu predošlému "Slovanovi":
1) poskytne minimálne priateľskú NEUTRALITU
2) poskytne POTRAVINY a ZBRANE, a inú nepriamu aj priamu pomoc
3) bude v OSN hlasovať PROTI REZOLÚCIÁM, ktoré postihujú iný slovanský národ.
Pretože nepriateľ - germánsko-románsky národ sa zachová presne opačne; oni budú hlasovať ZA BOMBARDOVANIE, vojenské zásahy, embargá, voči slovanskému národu, u ktorého sa niečo zomelie (vojny, revolúcie, kontrarevolúcie).
Toto je minimum mojej predstavy. A takýto je súvis s postojom germánsko-románskych národov voči "juhoslovanskej kríze".