Dám ti takúto otázku: stoja odiózne zločiny Američanov, maskované zatiaľ ako "ťaženie za demokraciu", neskôr ako "americký a proamerický patriotizmus a neokonzervatizmus" za pár vynálezov, či uchovanie si nejakej hladiny "prosperity"?
Pre mňa nie, predpokladám, že pre teba áno.
A na záver to P.S. si radšej ani nemal písať: veď PREČO BY SME MALI NADÁVAŤ na USA, a zároveň NEPOUŽÍVAŤ "americké" (už existujúce) vynálezy? Keby išlo o BUDÚCE "americké" vynálezy, to je už čosi iné. Ale EXISTUJÚCE vynálezy JA NEBERIEM ako AMERICKÉ !


