...Fico sa natíska Magálovej do postele...
No, ak sa na to pozrieme bez nadsádzky, približne pred 1,5 rokom nám jeden Američan hovoril asi toto: "Vy (rozumej v Európe) ste spôsobili HOSPODÁRSKU KRÍZU!"
Samozrejme, že nie Slovensko ani Fico priamo; myslel tým, že krízu spôsobili "socialisti" a nie "reformní kapitalisti".
Teda HOSPODÁRSKU KRÍZU SPÔSOBIL SOCIALISTICKÝ EURÓPAN a nie KAPITALISTICKÝ AMERIČAN.
Pritom "socialistická" Európa bola, je a dúfam, že aj bude OVEĽA ZDRAVŠIA ako kapitalistická Amerika.
Jednoducho, takíto ľudia majú mozog už úplne vymytý, veria svojmu kapitalizmu, ako nejakému zachraňujúcemu božstvu, napriek tomu, že je to aj proti normálnemu uvažovaniu, a napriek tomu, že proti ich názoru je JASNÁ VÄČŠINA okolia.
Aj na Slovensku je dosť takýchto ľudí, obhajujúci kapitalisticko-záchranné bludy.
Hneď v tomto vlákne sú dvaja: pavolkaplan a xiller66.