"Slováci “bežia”, aby zostávali stáť na jednom mieste!"
Sme iba súčasťou "PORAZENÉHO OSTBLOKU", takže "ktosi" iný tu režíruje.
Teda, buď:
1) Budeš poslúchať: a vtedy nalejeme do tvojej ekonomiky svoje "zelené nuly" zvané dolár, priamo z amerických tlačiarní. A budeš si môcť NEJAKÚ DOBU lákať "investorov" poskytovať im výhody a daňové úľavy, až kým sa poriadne nezadlžíš. Oni dajú tvojmu národu prácu, problém je, že TO NEBUDE NAVEKY a neskôr ťa čaká katastrofa.
2) Nebudeš poslúchať: a vtedy embargujeme tvoju krajinu, nielen, že nedostaneš naše zelené nuly, ale ešte ti nedovolíme požičiavať si inde. Možnože len za extrémne veľký úrok. Nezadlžíš sa síce, ale tvoja ekonomika to pocíti. Keby ani toto nestačilo. Rozdelíme tvoju krajinu na poslušných a neposlušných, nám poslušných (obyvateľstvo) budeme PLATIŤ, nám neposlušným (opäť obyvateľstvo) budeme ŠKODIŤ takže počet "izolátorov" bude z roka na rok klesať a prozápadných stúpať. Keď nastúpia poslušní, potom realizujeme krok 1).


