Chudobné (no menej zadĺžené) Slovensko finančne "vypomôže" bohatšiemu (no zadlženejšiemu) Portugalsku... Teda byť zadĺženým vôbec nie je také zlé!
No, vážení - vyzerá to tak, že projekt tzv. EÚ pomaly končí. Na jednej strane je to dobre - nie je to nič dobré pre Slovensko (napriek eurofondom - teda vlastne väčšinou cudzím peniazom). Na druhej strane - je škoda, že tzv. EÚ ekonomicky skolabuje skôr, ako USA, ktoré tiež majú na mále.
Opäť budú mať USA šťastie, a (pádom tzv. EÚ) zamaskujú svoj vlastný kolaps.
Ale je to aj šťastie: vplyv Ameriky a niektorých krajín Západu voči Slovensku poklesne, zatiaľ čo vplyv Ruska na Slovensku stúpne... Je to istá vec: niekto musí vyplniť toto mocenské vákuum, čo pádom EÚ vznikne; a bude to Rusko - má na to najväčšie predpoklady...


