"...Hoci som za zásah NATO jednoducho preto, lebo Kaddáfí s pomocou žoldnierov zo Srbska (piloti), Bieloruska (niekoľko sto vojenských poradcov) a afrických krajín (v zložkách pozemnej armády) zabíja príslušníkov vlastného národa,...."
No, neviem odkiaľ to máš, že vo vládnych silách Lýbie pracujú a bojujú Srbi a Bielorusi - ale ak by to tak bolo, považujem TO ZA SPRÁVNE, že príslušníci národov, ktorým "Západ" mimoriadne uškodil (Srbom 1994-2001, Bielorusom 1991-1994) si vybrali tú správnu (mravnejšiu stranu).
Na kanáli Euronews som asi pred týždňom videl "inštruktorov" (hovoriacich nemecky), ktorí školili "rebelov" ako odpaľovať rakety. Teda prišelci so Západu už dávno zasahujú do tohto konfliktu - možno, že do neho ZASAHOVALI UŽ PRED VYPUKNUTÍM NEPOKOJOV. A samozrejme, zasahujú na tej NEMORÁLNEJ strane. Na strane "rebelov".
A ešte jedno - napísal si: Kaddáfí zabíja príslušníkov vlastného národa. Zabudol si, že tam žije viacero národov a za ďalšie, že nie bezbranných...


