Nie, nelikvidoval. Iba by som im už nedovolil vystupovať v televízii. Aby nemútili mozgy národu: internacionalizmom, natofilstvom, "reformami", "demokraciou".
A čo sa týka súdruha Maa: jeho si okolo r. 1974 vyvolili Američania za spojenca, keď bolo treba podkopať vplyv Sovietskeho Zväzu v Ázii.
A čo sa týka Maovej likvidácie opozičníkov - nielen čínskych kapitalistov ale aj vlastných komunistov je to pravda.
Pravda je ale aj to, že napríklad Američania podporovali v strednej Amerike tzv. GUERILLY SMRTI, ktoré zavraždili státisíce ľudí domnelých ľavičiarov a komunistov - akoby také stredne veľké mesto. Prekonali tým vlastne počtom obetí zločiny komunistov vo východnej Európe po 2. sv. vojne.

