ASi tak. Alkohol by som im nedaval. Este by zobrali kamene a palice, no a zacali by robit Rusko tu na Slovensku. :D Aj ked po tychto volbach k tomu daleko nemame. :D
ASi tak. Alkohol by som im nedaval. Este by zobrali kamene a palice, no a zacali by robit Rusko tu na Slovensku. :D Aj ked po tychto volbach k tomu daleko nemame. :D
Takto som sa davno nenasmial. :D Som podla neho debil, hlupak a idiot, lebo nechapem jeho ucelove zbavovanie Putinovej viny z teroristickeho utoku v Cesku. On Putina neobhajuje, lebo to urobilo USA. :D A preto nema preco Putina vobec spominat. Ale obhajovaba a zbavovanie viny to nie je, ked ho nespominas. :D
A tento paradox a halucinaciu ja hlupak nedokazem akosi pochopit. :D On je totiz ako elektron v superpozicii. On je Putinov propagandista a zaroven nim nie je. :D
Ty aj nieco vies? Dobry vtip, ked nie najlepsi com som dnes cital. :D Ako ten, ze neobhajujes Putina, ale ani ho nemozes spominat, ked sa jedna o teroristicky utok v Cesku na municak. :D
Ja sam ma hanbit preto, lebo Ty si Putinov dezolat a propagandista? :D
No nemozes ho spominat, ked ho chces zbavovat viny. :D
Ak som taky hlupak, ako je mozne, ze Ta dokazem tak lahko vytocit a oponovat Ti? Ako je mozne, ze Tvoje mudrosti dokaze vyvratit taky hlupak a debil a tupec ako som ja? :D
Nie je to smutne, ze Teba inteligenta, co neobhajuejs Putina, len ho ucelovo obranujes pred tym, ked ho niekto spomina, dokaze vytocit niekto tak hlupy ako som ja? :D
Tak co chlapce? Zase nic? Zahnojis, ze klamem, len nevies vlastne kde? :D
A kde o tom rozhodujem? :D To, ze niekto uteka pred neonacZistom na tanku a reketami z ery sovietskeho zvazu znamena, ze tam nechcu zit? :D
Equalizer. :D
ASi tak. :D Ono je to silnymi drogami, co dezolati poberaju. :D
Napisal, ze USA konzultuje vojnu s Ruskom. :D Vojna sa totiz podla dezolata konzultuje! :D Chudaci vojaci, oni tam neumieraju, oni su len skonzultovani. :D
Ak by som tu klamal, preco mi potom nadavate namiesto toho, aby ste dokazali v com klamem? :D Ja nemam problem poukazovat na Tvoje klamstva a fabulacie. Preco to nedokazes voci mne Ty? :D
Cize dezolatsky nacionalista, ktory nema s Ukrajinou nic spolocne, ide rozhodovat o jej osude? :D To Putinov syndrom vsehovladcu postihujer kazdeho z jeho dezolatov? :D
Tvoj anal mozno nieco zanamenava. :D Ale toto je bezna studia, ktoru si vies aj vygooglit. :D
Prave som sa dozvedel dalsiu novinu o sebe. :D Som debil, idiot a blbec. A dovod? Velmi jednoduchy, napisal som ze teroristicky utok v Cesku je Putinov pocin.
Reakcia dezolata bola ta, ze to ma na svedomi USA vraj aj s Ruskom. Lebo konzultuju vojnu. Teda nie Putinko, ale nieco nadprirodzene. :D
Co je vsak vrcholom dezolatizmu, ked sa ten dezolat zacne ohradzovat, ze on Putina nikdy neobhjajoval. :D To ze zbavuje smrada Putina viny z teroristickeho utoku v EU, nie je propagacia Putina a jeho obhajoba. To je jeho VYSVETLENIE. :D
Nie je to srandovne, ked sa niekto hanbi este aj za to, co sam propaguje? :D
Ano, o Putinovi ani slovko. :D Preto som Ti to obil o hlavu.
Opakujem, agitujes a vymyslas si dokonca, ze v tom maju prsty USA. Co je typicke pre dezolatov a Putiunovcov Tvojho razenia. :D
Preco zo seba robim debila? :D To mi napixses Ty? Co agitujes za Putina a este sa za to aj hanbis? :D
Chapat prejavy neskutocnej ludskej hluposti v Tvojich prispevkoch ani nechcem. :D
Dezinfikujes a nie sterilizujes. :D
Samozrejme. :D Chlapce, Tvoja fantazia je nechutne bujara. :D
Noze daj. :D Do dvoch minut TI ukazem, ako ste ich upravovali a nafingovali. :D
Uz dezolati rozhodujete aj o stasti? :D
Odporúčame