Zabavne, ked to napises Ty clovek, ktory podporuje RUSKIE NARODNIE INTERESY. :D
Zabavne, ked to napises Ty clovek, ktory podporuje RUSKIE NARODNIE INTERESY. :D
A Vy dezolati nie? :D Mas pocit, ze si tu jediny, co robis Putinkovi propagandu? :D
TAky aky si dostal Ty? :D Nie nie, tento patril len Tebe. :D
Navrhol som im to. :D Pokakali sa. Akurat teraz vedia, ze som z Presova. :D
Samozrejme. :D Zabavne, ked mi to vycistas Ty, Gabar co si zobral 500 euro za propagandu Putina. :D
Hlavne potom, co si uz dva roky ide za svojimi cielmi. :D Len ich musi neustale upravovat. :D
Ale clanok nebol ani o Zelenskom, ale o Putinovi a Vy ste tu nemali problem dokonca zamiesat aj Caputovu. :D
Alebo Vam dezolatom nechuti vlastna medicina? :D
Ak by som nebol chapavy, ako by som Ta potom dokazal tak lahko vytocit? :D Alebo som len totalny hlupak a Teba chudaka dokaze vytocit aj hlupak? :D To si potom na tom este horsie.
NIe. Ja nie som inteligent. :D To len tak posobim, ked sa tu bavim s individuami ako si Ty. :D
Inak existuje mnoho studii, ktore poukazuju na to, ze ludia s nizkou inteligenciou ktori nedokazu argumentovat, sa znizuju k tomu, ze pastuju vyjadrenia znamych osobnosti a citaty z internetu. :D
Zabavne ked mi to pise smradlavy dezolat. :D
???? Urcite to patrilo tu? Alebo si sa len zase stratil v preklade? :D
To je este nic. :D Ked som chcel nieco o tych Biolabakoch na Ukrajine, tak prisiel s tym, ze su to BILABS RESERCH FACILITIS. :D Akoze ja nemam problem s anglictinou, ale toto nezvlada ani translator. :D
Dnes mi tu dal dva rozne clanky z jedneho zdroja. :D Cim dalej prekonava sa viac a viac. :D
SAmozrejme, preto Vas svojimi beznazormi tak vytacam, ze mi neviete prist na meno. :D
Americania su pre mna to iste, co Rusi. Nevidim medzi tym rozdiel. A vysvetlim preco. Ak politici okradaju vlastne narody a vlastnych obcanov, co myslis ako sa budu chovat k nam cudzincom?
Skus sa nad tym zamysliet, ak mas cim. :D
Neboj sa moj mily o moj pracovny vykon. :D V mojej praci mzdy len tak nekratia. Ja som plateny od niecoho ineho. :D
A na socialne davky nebude menej, ved mas Fica. :D
Je to zo starej debaty spred troch rokov. :D Poucoval ma o COVIDE. :D A prisiel s tym, ze infraziaric dezinfikuje. :D Ked som ho vysmial, tak prisiel s tym, ze sa de dezinfikovat aj zavaranim. :D Tak som ho znova vysmial, ze to je sterilizacia, nie dezinfekcia. A TO SU DVA ROZDIELNE POJMY. :D
Potom chudacik utiekol a teraz mu to obijam tri roky o hlavu. :D Az mu z toho evidentne zacalo harasit. :D
NIe nie mily trollik. :D Ja nie som rusofob. Nemam problem s rusmi. Mam problem s parazitickym Putinom. Prizivnikom, ktory Rusko zdefraudoval. :D Tak neprekrucaj. Uz dolu som sa nasmial z Mindracika, ktory z Putina urobil Rusku federaciu. :D
????? Ja omielam stale to iste dookola? :D Neskusis si poziret tuto diskusiu, kolko krat si tu postoval rovnaku sprostost? :D A svoj preklad?
Alebo tento prispevok nepatril mne, ale je to akasi Tvoja forma samomluvy? :D
Ja som celkom chapavy clovek. :D Asi preto nemam problem sa na Tebe tak dobre zabavat.:D A preto si potom nevytoceny, nie nervozny zo mna, len ja som osadnik, debilko, dedko a neviem co este. :D
Mas pocit, ze keby som nebol chapavy clovek, tak Ta tak lahko vytocim? :D
Ooo, takze sa uz stras aj o moju hygienu. :D Ty si mi ale starostlivy. :D
Mne to bolo jasne, ze sa bojis o davky asi tak ako Fico o EU fondy. :D Preto zrazu tolko ohladuplnosti. :D
Samozrejme. Pracujuci dezolat, co plati dane. :D
Ja som kozmonaut a som vcera priletel z Marsu. :D
Odporúčame