No zrkadlo som este nebol. :D Nejdem spinkat, ja sa tu chcem na Tebe zabavat. :D
A ja si chlapce nevymyslam, nie som dezolat ako Vy. :D To som konstatoval.
No zrkadlo som este nebol. :D Nejdem spinkat, ja sa tu chcem na Tebe zabavat. :D
A ja si chlapce nevymyslam, nie som dezolat ako Vy. :D To som konstatoval.
Aky si zrazu ohladuplny. :D O mna sa Ty neboj moj zlaty, alebo sa bojis skor o tie svoje davky? :D
Niekto nema cas o 11tej na kontakty. :D Niekto chlapci na Vase infalidne dochodky a socialky musi aj pracovat. :D
Hovori, lenze tu sa pise, ked si si to inteligent nevsinmol. :D
A tie stupidne prispevky pisem take preto, aby ste ich dokazali a mali sancu pochopit. :D
NEvedel som, ze dezolati bez roboty maju rano o 11 hodine. :D Ja som uz asi tak 6 hodin v praci.: D
Samozrejme. :D Som dedo, debil a este osadnik. :D A preto som v koncoch. :D Chlapce, noze este nieco daj. Nech sa o sebe zase dozviem nieco nove. :D
To si si tiez prelozil z toho jedneho zdroja? :D
Ako ma taka sprostost napadla? No na zaklade toho, co som u Teba cital. :D Najprv mam skontrolvat plienky, ja Ti nastavim zrkadlo a Ty prides s tym, ze su moje. :D Ja sa opytam, preco nosis moje plienky a zase Ti nastavim zrkadlo. :D A Ty to zase nepochopis, ze v nom vidis seba?
|Ak nechces nosit moje plienky, tak preco o nich vobec pises? Alebo Vy dezolati ani nerozumiete tomu, co tu sami vylozite? :D
Jasne. :DTy sice Fica obranujes, propagujes, podporujes, ale on nie je Tvoj. :D
Uz ked nosis moje plienky a naspinil si do nich, naco by som to mal kontrolovat? Ved si sa priznal sam. :D
Ty nosis moje plienky? Chlapce, Ty mas fakt pocit, ze toto das? :D
Odkedy je poberanie socialky a invalidneho dochodku robotou? :D
Nie moj zlatucky. :D Nie som ani najmudrejsi, ani napracovitejsi. :D
To len pri debate s Tebou posobim ako genius, no a to vlastne kazdy, co oponuje Vam a Vasmu dezolatizmu. :D
Co si to chcel, akoze reklamovat? :D
Mozno keby Tvoji politici nekradlim, nedefraudovali a nerozdavali socialne balicky, tak to nemuselo byt na dlh.:D
Preco by som ja mal kontrolovat Tvoje plienky? Nestaci, ze Ta musim zivit? To ti treba utierat este aj zadok? To vsetci dezolatyi mate syndrom Putina?! :D
Vy dezolati tu robite tuto ubohu propagandu nebodaj jednotlivo? :D
Nedozijem, lebo Tvoji milovani politici sa o to postaraju. :D
Ty si nielen mozes vyvalovat sunky, to by ani tak nevadilo. :D Co je vsak horsie, ako nepracujuci dezolat ma ides poucovat. :D Napriklad o preklade z The Times, alebo o tom ako sa da dezinfikovat infraziaricom. :D Pre mna je to vrchol zabavy, ked ma ide poucovat clovek, ktory tomu absolutne nerozumie. Tak ako Ty tomu svojmu prekladu a dvom roznym textom z jedneho zdroja. :D
No vylucujes tu Ty. :D A riadne exkrementy, ako som si vsimol. :D Taky nie si zo mna nervozny. :D
Tak to si prehnal. :D Cistenie kanalov je praca a na tu ma on alergiu. :D
Odporúčame