Ja si uz vykladam po svojom? Pockaj moj zlaty, ale ja som nenapisal dva rozne texty z jedneho zdroja. To si dokazal len Ty jediny. :D
Len Ti prezradim jednu vec. :D Ja na preklad nepotrebujem translator, ako Ty. :D
Ja si uz vykladam po svojom? Pockaj moj zlaty, ale ja som nenapisal dva rozne texty z jedneho zdroja. To si dokazal len Ty jediny. :D
Len Ti prezradim jednu vec. :D Ja na preklad nepotrebujem translator, ako Ty. :D
Dole som bol debil, no a uz som osadnik? :D Chlapce, to takto prejavujes to, aky zo mna nie si vytoceny? :D Utri si penu okolo ust, nevidis pre nu na monitor. :D
Ale ved Vy nepracujuci ludia, co sa prizivujete na nasich daniach ste to tiez nezaplatili. :D Akurat, ze placete, ze budete mat menej na socialne balicky. :D
TO je fakt. :D Napriklad nedokazeme hovorit na textovej diskusii. :D My dokazeme len pisat. :D Vy dezolati viete hovorit pisanym textom. :D
Das tam aj svoj preklad? :D
Kvantova fyzika to teoreticky umoznuje. :D Preto sa dezolati rozhodli vyuziet efekt superpozicie. Jeden den su veci take a druhy den zase ine. :D Je to ako so Schredingerovou mackou. Kym nevidis, co Kremel vyprodukuje za sprostost, tak nevies co Ti dezolati napisu. :D
Ale ved Ty dane neplatis, ale sa na nich prizivujes. :D
Lenze pocita by sa to malo len na tych, co pracuju. :D Takze seba tam nerataj. :D
Hej, lenze v inom multivesmire. :D
Midnracik ho prelozil ako Rusku fedceraciu. :D
Ty uz nepoznas rozdiel medzi otazkou a odpovedou? :D Odpoved ma otaznik? Odkedy?
Neurazaj blbcov. :D
Toho tu zo seba robis Ty. :D Nie kazdemu sa podari vyrobit dva rozne clanky z jedneho jedineho zdroja. :D
Ako mozes posielat nieco, ked dane neplatis, ale z nich zijes? :D
Robis to presne tak, ako kazdy Smerak. :D Zivit sa nechate slnieckarmi a sami sa hrate na roduvernych slovakov, ci slovanov. :D
Ale konecne ocenujem Tvoju uprimnost. :D
Nevadi. :D Putinove ciele sa menia s kazdou novou dimenziou a multivesmirom v ktorom sa Mindracik ocitne. :D
V jednom z nich je Putin rovno Ruskou federaciou. :D
Zameno si si v tej vete nevsimol, alebo ani nevies co to je? :D
Neprecenuj sa! :D Jednoduchy clovek dokaze pracovat a Vy Smeraci na to mate alrgiu. :D
Nedal si k tomu uz svoj vlastny preklad! NEvadi? :D Alebo nechces aby znvat z Putina vysla Ruska federacia? :D
Preco by som mal chapat prejavy ludskej hluposti, ktorymi sa tu chvalis? :D
Cielom tejto vojny je to, aby Ukrajina vyzerala ako Putinove Rusko po 20 rokoch jeho hrozovlady. :D
Inak som sa na tom linku velmi dobre pobavil. :D
Odporúčame