:D No uz ked to povedal dezolat Netanjahua, tak to tak musi byt. :D
:D No uz ked to povedal dezolat Netanjahua, tak to tak musi byt. :D
:D TO je dobry vtip. :D Smerak na socialke vraj musi platit chlastanie toho, kto chodi do prace a plati dane. :D
Jasne, za komunistov sa muselo pracovat. :D ASi preto ste dnes vsetci na socialkach a nedokazete sa sami uzivit a musime na Vase socialky robit my slnieckari. :D
Noze mi napis, co urobil taky Vasil BIlak okrem parazitovania, prizivovania sa a kolaboracie?! :D
??? ASi preto Matovic zaviedol danovy bonus pre pracujucich a ani jeden socialny balicek pre Vas. :D
Chlapce, Tebe logika vela nehovori, ale u Smerakov sa tomu ani necudujem. :D
https://www.youtube.com/watch?v=02JUTjxaeec
Takze znova dokazujem. :D FICO JE GORILA. :D Dohaduje tam, ako bude Paska s Hascakom rozkradat zdravotnictvo. :D
JE to tam vsetko. A je neskutocne ubohe, ako Smeraci kvicia, ze vraj to je kauza niekoho ineho. :D Fico len zobral peniaze, takze je vsetko v poriadku. :D
Ano, kauza GOrila je o tom, ze Hascak uplacal politikov a medzi nim aj Tvojho milovaneho Fica. :D
Ty chces niecomu rozumiet? :D MAs tam link, na video ktore dokazuje, ze je Fico Gorila. :D Ja za to nemozem. :D
Ja sa mam dat liecit, lebo Ty ignorujes fakty a dokazy? Cize ja sa mam dat liecit, lebo Ty zijes vo svojej realite?
znova pakujem, FIco dostal od Hacaka peniaze za privatizaciu. :D Preto PENTA za Fica prosperovala a v roku 2018 mala rekordne zisky. :D Preto ich privatizaciu Fico nezrusil. :D Preto zaviedol dokonca pre PENTU zdravotnu sluzbu. :D
Ty sa od svojho parazitizmu liecit nechces dat? :D
Ozaj, preco mas Ty morlane vdospely komunista a neonacista alergiu na pracovne navyky? :D
No v jednom sa nemylis. :D Vam Smerakom nemohli vyplachovat mozgy. :D Ziadne totiz nemate. A tam kde nic nie je, ani panbozko neberie. :D
Mal som si dat nick, VytáčačZadubenýchSmerákov. :D Inka je zabavne, ze ma z hoaxov obvinuje clovek, ktory ignoruje realitu a dokazy o tom, ze je Fico GOrila. :D Dal som TI nahravku ako si na Vazovovej hrkuta s Hsacakom. :D NEmozem ja za to, ze sa TI to nepaci a odlietavas do svojej dezolatskej reality. :D
Vsimol som si. :D Chudaci dezolati. Tym staci na internete napisat hocijaku sprostost o restartoch, konspiraciach a o tom, ako je cely svet proti Uhrikovi, no a uz maju dezolati nocne mory. :D
Zaujimave je len to, ze do prace sa tak nezenu, jak na internet pisat tie sprostosti. :D Na pracovne navyky maju tito ludia evidentne alergiu. :D
??? Z kanala? Takze tam museli pracujuci ludia utekat pred Smerakmi? :D
NIe je to smutne, ze my musime pracovat a Smeraci sa len prizivuju? Nevadi Vam to? DOkonca Vas to tesi? :D Sice u parazita je to asi bezne.
A vies, co to vobec znamena? :D Alebo len TI to chudacikovi dezolatovi nedoslo? :D
A nie je zabavne, ze tie tupe progresivne ovce, ktore su zaockovane sajrajtom, musia na Teba a Tvoj invalidny dochodok platit dane a pracovat? :D
:D SMeraci sa naucili robit s Photoshopom. :D
https://news.refresher.sk/141338-Fico-Kalina…
A co toto? Mafianska svadba a vsetci Smeraci tam. :D
TO hej, Putinko sa necinil len u nas, ked uplacal Garbara, Uhrika a Blahu, ale investoval aj do americanov. :D O tom, ze je Trumpik jeho plateny propagandista vedia uz vsetci. :D
Cize defraudovanie, rozkradanie a parazitovanie sa musi ucit? :D To som nevedel? A to kde ste take studovali? :D
Ozaj, no a este som bol dolu obvinovany, ze tomu samozrejme nerozumiem, kedze Gorila sa Ficosmrada netyka. :D On totiz nejake stratigicke podniky (aj ked nevieme ake to su, kedze take ekonomika nepozna) Fico neprivatizoval. :D Zaujimave, ze potom vladol 12 rokov, ale s tymi dponikmi nic neurobil. :D
Ale to dezolatom a volicom Smeru nevadi. :D Tym ked date video, ktore dokazuje ze je Fico Gorila, to proste jednoducho vytlacia, odignoruju a presunu sa do svojej dimenzie a reality, kde smradoFico zachranuje svet. :D
A vo com ma chces poucovat? V klamstve a fabulovani? :D
Dokazal som TI, ze GORILA je kauzov aj SMERU a je v nej aj Fico. :D
Strategicke podinky su Vas vymysel, nic take v ekonomie NEEXISTUJE: :D
Fico vladol, kedze bol sucastou SDL, takze klames. :D Az potom zalozil SMer a isiel po sponzorke k HAscakovi, teda je sucastou GOrily. :D
Takze znova, nechcem rozumiet Tvojim klamstvam a hluposti. :D Ja poznam fakty a tym je to, ze je FIco GOrila a zlodej. :D
Dole som sa krasne pobavil na tom, ked som dal video ako Fico s Hascakom hrkutaju v GORILE. :D A trolli a dezolati spustili pastujucu pesnicku o tom, ze privatizaciu riadial amerika a je len nahoda, ze vsetky sprivatizovane firmy skoncili v rukach komunistov, KGB a STBakov. :D
JE zabavne, ako SMeraci dokazu ignorovat aj fakty. :D Fica nahrateho v Gorile idu obhajovat, ze vraj si mam zapisat za usi, ze to nie je jeho kauza.:D Aj ked v nej vystupuje a dostal od Hascaka peniaze. :D
Ignorancia faktov u SMerakov nema obdoby. :D Evidentne s laskou k SMeru im nevyiperovali len sebareflexiu, ale este aj dlhodobu pamat. :D
A samozrejme, ja som hlupak lebo im pripominam, co je ten ich milovany Fico za mafianskeho smrada. :D Nakoniec som na vine ja, nie ich tupost a laska k Ficosmradovi. :D
Dakujem, ak ma niekto ako Vyprizinvici a paraziti oznacuje takto, beriem to ako poklonu. :D
Zabavne, ze sa prezentujem svojou hlipostou, ale dokazujem tu, ze privatizovali ste VY KOMUNISTI: :D KGB a STB. :D
Je zabavne, ako vraj USA riadili privatizaciu, ale Vy komanci a Vasi milovani poltiic sa zrazu dostali k majetkom. :D Taky akysi smeracky paradox ::D
Odporúčame