Ty troll hovoris na textovom fore? :D
Ako som dokazal, GORILA je kauzov aj Vas SMradoSMreakov. :D Dostali ste od PENTY sponzorske.
Mne je jedno, co kde kto tvrdi. :D Obhajujes GOrilaka Fica. Je to dokaz ubohosti a Tvojej poplatnosti. :D
JE nskutocne, ako dokazete SMeraci klamat a ignorovt aj to, co som TI dokazal. D
JA SOM TO TOTIZ DOKAZAL. :D NAHRAVKU FICA S HASCAKOM MAS. :D


