:D Mensie zlo??? Takze Fico mafian je mesie zlo? Pre koho? Pre Vas nepracujucih, ktori potrebujete socialne balicky z mojich dani?
Ty si vyberas toho, kto zabezpeci to, aby si sa na mne mohol prizivovat. :D
:D Mensie zlo??? Takze Fico mafian je mesie zlo? Pre koho? Pre Vas nepracujucih, ktori potrebujete socialne balicky z mojich dani?
Ty si vyberas toho, kto zabezpeci to, aby si sa na mne mohol prizivovat. :D
Ako ste sa VY komunisti a neonacisti zmierli s prehrou v roku 2020? Vies mi vysvetlit, preco mi ides vycitat veci, ktore Ty sam robis?
Volici FIca nepracuju, takze oni to platit nebudu musiet. :D Zaplatime to my, nevolici Smeru, ktori pracujeme a platime dane a nemame alercgiu na pracovne navyky ako volici Smeru. :D
Len Fico nedokaze svojich vôličov sklamat. :D Ani ked sa kamarati s Kocnerom, ci Bodorom na chate. :D Ani ked ho nahraju v Gorile ako pyta od HAscaka sponzorske pre Smer. :D Fico nedokaze svojich vôličov sklamat, ani ked nakupuje americku vojensku techniku, alebo pripravuje obrannu zmlivu s USA. :D
NEch proste FIco robi co chce, jeho vôliči ho proste miluju. :D Asi preto sme tu bananovoj a mafianskou republikou. :D
Zaujimave. :D Nadavam ludom, aj ked som nepouzil jediny vulgarizmus. :D Dokonca sa ncinedeje, je to len diskusia, aj ked sa tu nediskutuje, lebo ste tu len prejavili SMeracku poplatnost a propagandu. :D
Krasne to je. :D Ta Vasa vlastne realita a multivesmir v ktorom zijete. :D Len my ho musime platit.
??? Diskusia? V Diskusii su ludia, ktori pouzivaju argumenty na to, aby si vymenali nazory. :D
Vy ste tu ziadne argumenty nenapisali, len tu robite Smeracku propagnadu na ktorej sa da dobre zabavat. :D
Toto nie je diskusia, mal by si si dostudovat, co ten pojem znamena. :D
SAmozrejme. :D Smeraci ste uz avizovali dvihanie dani z prijmov fyzickych osob. :D Takze Vas sa to dvihanie dani tykat nebude. :D
Ja Vam nadavam? A kde? Ja Vam nastavujem zrkadlo. :D Skus mi prosim napisat, kde Vam nadavam. Fakt ma to zaujima. :D
Taki ako som ja, zivia takych ako si Ty. :D Ja totiz dane platim a keby som bol pokrytec a oportunista, tak som Smerak. :D
Narozdiel od Vas si totiz stojim za svojim nazorom. :D Keby som poberal socialen davky, asi Fica chvalim a cakam socialne balicky. Presne ako to robis Ty. :D
:D Je zabavne, ako Vam dezolatom dvihol internet EGO. :D Pred dvoma rokmi ste este ani netusili, co je to cancel culture a dnes ste odnornici na cely svet. :D A to stacil Google. :D
TO je fakt. :D Volici PS totiz maju dostatok sebareflexie, aby ich poslali na smetisko deijn. :D Avsak volici SMeru nemaju ani sebareflexiu, ani zdravy rozum, preto tu mame Ficomafiana 4ty krat. :D
A dezolati sa vytesuju, lebo ich kratka pamat uz do roku 2020 velmi nesiaha. :D Vtedy totiz plakali. :D
Ten je tiez postihnuty. :D Akurat, ze nekradol 4 krat, ale len raz. :D Fico je zlodej, ktory na Slovensku nema obdoby. :D
Pre dezolatov je to super politik. :D 4 krat nas defrauduje a prizivnici ho stale miluju. :D
Je zabavne, ked dezolati a dezinformatori Vasho rangu su hrdi na dezolatizmus na SLovensku. :D My sa naopak za Vas hanbime aj ked Vas musime zivit. :D
EMA a CDC to mala na strankach? A to ste si dezolati neurobili SCREENSHOT? :D
No detaily o vymysloch ze je to nejaky expertiment sa daju vygoolit vsade. :D Je kopu dezolatskych a konspiracnych stranok, ktore tieto halucinacie obsahuju. :D
Akurat, ze ziadna z nich nie je odborne podlozena a su to len fantasmagorie. :D
Ked tvrdim, ze sa nieco siri celym internetom, no a dokonca tam tvrdim nieco o Eurostatu, tak by som to mal vediet dokazat. :D Ked to dokazat nevies, tak sa to asi zrodilo len v Tvojej hlavicke. :D Taka je logika.
Nema to logiku. :D JEdna dezolatska stranka nie je internet. :D
Asi by to chcelo, aby ste poznali vyznam pojmov ktore pouzivate v prispevkoch. :D
Alen podla mna, ked sa nieco siri internetom, tak by si nemal mat ziadny problem to tu dokazat. :D Takto to funguje podla mna. :D VOla sa to logika, ale to je pre Smerakov velmi tazky obor a hlavne mimo ich inteligencnych schopnosti. :D
Ked sa nieco siri na internete a Ty to nevies dokazat, tak je to asi taky internet ktory je len v Tvojej hlave. :D
Nie je zaujimave, ze sa siri na internete nieco, co neviem vobec dokazat? Je to paradox, ale asi Ti to nevadi. Vam totiz paradoxy asi nevadia. Inak by ste neboli odbornici na cely svet. :D
To vies, nemohol nam zaspievat ako Meciar, lebo este nemal Elektru. :D Ved chudak je vlastne bezdomovec, preto musel byvat s Kocnerom u Basternaka. :D
Odporúčame