Minule som sa dozvedel, ze uz bude dobre. :D Fico vyhral, takze nam budu klesat ceny vsetkeho a uz tu bude len raj zit. :D Skoro som sa dostal od smiechu. :D
Minule som sa dozvedel, ze uz bude dobre. :D Fico vyhral, takze nam budu klesat ceny vsetkeho a uz tu bude len raj zit. :D Skoro som sa dostal od smiechu. :D
Je zabavne, ked mu nieco take ide vycitat Smerak. :D
Preco padli 3 vlady? :D No preto, lebo sa nevedeli zobchodovat. :D Kym u SMerakov je zlodejina a zobchodovanie podstatou, niekde asi nie. :D
Mozno keby si si nasiel statistiky zadlzenosti najsej krajiny, tak zistis, ako nas Smraci vyrabovali. :D
Alebo TI mam dat link na NBS? :D Ked uz mate smradoSMeraci taky problem si to vyhladat?
Necakaj, od zadubeneho Smeraka, ze si prizna to, aky bordel Smeraci robia. :D Smerak je totiz zaroven oportunista a pokrytec. :D Tam kde sa kradne, moze kradnut len SMerak, lebo len Smeraci kradnu dobre. :D Uz som pocul aj o tom, ako Smeraci svojich volicov nikdy nesklamali. Ani ked prisli s orbranbou zmluvou s USA, alebo nakupili Americke vrtulniky a lietadla. ANi ked si Fico hrkutal s Hsacakom v GOrile, ani ked bol s Bodorovym synom na chate. :D
Proste Fico svojich volicov sklamat nemoze. :D NEda sa to. Laska k nemu je silnejsia, ako cokolvek na svete. :D Obodobne ako debilita Ficovolicov. :D
Zaujimave, ze o zurivosti tu pisu dezolati, ktori uz temer druhy rok vyhravaju vojnu, ktoru Putinko vraj ani nezacal.. :D
A ani by som sa necudoval, keby tieto dristy vypustali samotni Kremlisti. :D
Zeby sa trolli presuvali na ine stranky? :D
Smradik Putin este neotrcil tie paraziticke kopyta? :D Asi preto to v Rusku vyzera, ako v krajine tretieho sveta. :D
?????????, Cize CAPUTOVA moze za to, ze je Fico zlodej? :D TO Vam Smerakom uz kompletne vygumovali hlavy? Kde bola Caputova v roku 2015, ked zacal Fico rozdavat peniaze od nas pracujucich Vam nepracujucim?! :D
Te tam toho vela nema. :D
Prišla ale druhá fáza a pocit, že ľudia majú hospodársky rast pocítiť a štát sa má s úspechom podeliť.
No neviem, ako to ten analytik myslel, ale ja som si nevsimol, zeby boli socialne balicky pre pracujucich ludi, ktori vlastne ten rast zabezpecili, ale nic z toho nemali. :D
Pani MAtecnej hned poslem podnet na starostov z SNS. :D
Inak zaujimave, ze Vas nikto este nedohnal k praci a plateniu dani. :D Na to mate akosi alergiu. :D
Ty oponujes? :D Vsimol som si, ze tu akurat kadis. :D
Chces aby som TI opastoval Tvoje mudrosti o dezinfekcii infraziaricom? :D
Je zaujimave, ze ked toto napise niekto TEBE, tak ho obvinujes z cenzury. :D
Je zabavne, ked o akejsi agresivite Caputizmu pisete prave dezolati, ktori propagujete komunizmus a neonacizmus. :D
Vy ludia na socialkach a prizivnici sami seba povazujete za narod? :D
Neprehanaj. :D Tam kanalizaciu nemaju, to by ju trebalo postavit a este sa aj o nu starat. :D Putin kadi rovno do rieky Moskva. :D
Podla dezolatov je este aj uran od Americkej firmy zrazu rusky. :D Putinko ho sam vydoloval, vymiesil, no a potom obohatil vlastnymi rukami! :D
Pretoze iba Putnko a jeho KGB exSovietsky zvaz ma patent na ropu, zemny plyn a uran. :D NIkto iny na svete to nema a ked ma, tak je to len a len od Putinka. :D TAky je to altruista z KGB, chudacik jeden. :D
Je zabavne, ked Ty troll niekomu nadavas do Rusofoboch. :D
VY, co tu prezentujete, ze na Ukrajine vojna ani nie je. Len zly zapad nam klame, kedze Putinko sam polonahy prisiel na Ukrjainu a zmietol satanistov a nacistov z toho steveta a nastolil tam raj na zemi. :D TO len zly zapad nam ten raj neukazuje, aby sme do toho Putinovho raja vsetci nezutekali od radosti. :D Ani Ty jeho troll sa tam nehrnies. :D Taka dobra je ta zapadna propaganda. :D
A keby len jadrove zbrane. :D Taky FIcino nam nakupil vrtulniky a stihacky rovno z Ameriky. :D Ale americka urva je zase niekto iny, nie ten smrad Fico. :D
Tak to dezolati na cele s velkoPutinom daleko dotiahli, ked sa musia pchat mongolom do zadku. :D
Toto je dalsia ukazka debility Putina a jeho trollov. :D Zrazu taky velky narod, Putin velky hrdina a musia sa nikomu klanat. :D To dezolatom este stale nedochadza, ze si z nich Putin robi prdel? :D
Odporúčame