Ale ved FIco podla vlasnych jeho slov uz nie je v politke od roku 2014. :D Toto bude urcite nejaku jeho klon, ktoreho si dal vyrobit Soros. :D
Ale ved FIco podla vlasnych jeho slov uz nie je v politke od roku 2014. :D Toto bude urcite nejaku jeho klon, ktoreho si dal vyrobit Soros. :D
JE zabavne, ked Ty komunista zmutovany na neonacistu, ides niekomu nadavat do sionfasistov. :D
V dezolatskej dimenzii asi neucia vynamy slov, ktore pouzivate? :D
SmradoSmeraci nestihali stavat dialnice preto, lebo sa museli venovat defraudacii. :D
Treba si priznat, ze to tu s dialniicami dodrbali komunisti a ich blby vyskumny ustav dopravny v Ziline. Nebyt tychto diletantov, nikdy by nesla dialnica cez velke mesta a hlavne Zilinu. Ale dialnica by spajala konce republiky, kym z miest by boli na dialnicu len pripajace a rychlocesty.
Tak ako uz neraz, museli zase komanci nieco dodrbat. :D
Inak mal by si pod vlastne fotografie davat aj vetu o tom, ze suhlasis so zverejnenim osobnych udajov. :D Lebo aj Tvoja fotografia podlieha zakonu o GDPR. :D Ale aspon Ta je podla coho sponznat. :D
On si zije vo svojej vlastnej realite, ako kazdy dezolat. :D Hlavne, ze mu pride socialka a invalidny dochodok. :D To je podstatne. :D
To je fakt. :D Stupidita dezolatov, komunistov a nacionalistov nepozna hranice. :D
To Ty vsade a kazdemu posielas svoje fotografie? :D
Jasne, jeden rok VSZP a druhy rok DOVERA. :D A potom sa to strieda ako cyklicka funkcia. Asi preto nemaju problem poniektori preoistit aj 400 ludi za 1 den. :D A zaplatia to pracujuci z dani.
?????????????, Cize dokonca potom podla Tvojej trello dezolatskej logiky, tam vlastne Simkovicova pracuje ako moderatorka? :D Nebola tam ako host? :D
Vlastne ked si kadernik, no a prides do kadernictva, tak tam nemozes byt zakaznik, ale pracovnik?! :D Lebo si vyuceny kadernik? :D
Chudaci casnici, ked pridu do restauracie, nikde ich nikto neopsluzi, ale musia oni obsluhovat a este za to aj platit. :D
Vy dezolati fakt zijete v zaujimavej dimenzii a realite. :D
Asi prestanem. :D Zacina Vas byt prilis vela. A to sa este pchate aj do politiky. :D
Nevedel som, ze existuju lieky an na stupiditu a debilitu. :D Tu Smerackym volicom preplaca DOVERA v plnej vyske?
Je strasne zaujomave, kolko Vas vraj heterosexualnych konzervativcov, mate zaujem a pchate sa do postele tym teplym. :D Beznemu cloveku je to ukradnute, len dezolatom to kazi cely den. :D
Planujem? :D Ja to uz davno robim. :D Platim take dane a odvody, aby v tejto krajine a state neumireali ludia ako si Ty od hladu. :D
CIgani volili toho, kto im robil stedre socialne balicky. :D
Asi tak. :D Akurat, kym bol Danko na skarede opice ako Zsuszuova, tak taky Taraba zase sledoval malolete dievcatka cez poslanecky notebook. :D
NIe je nic zabavnejsie, ked paraziti a prizivnici idu posilnovat vlastenectvo. :D
Presne tak. Ked som za Meciara pracoval a zarobil viac ako 3010 korun, tak som v cistom mal menej, ako ten co robil o den menej a zarobil 2980. Lebo 3000 korun bola hranica na ktora rozdelovala dva danove pasma.
Takze ked si to ludia prepocitali, tak radsej robili menej. :D
No asi by si si mal precitat clanok. Ked brihaduju, tak pracuju. :D O tom to je, v Holandsku viac chodia po brigadach a viac robia na dohody.
Mily moj zlaty. Ja som brigadoval uz davno, este ako 17 rocny, cez prazdniny. A potom aj po vysokej. Napriek tomu, ze mi rodicia platili vsetko, co som potreboval. Po prve chodili na brigady ludia okolo mna, no a po druhe moje vydaje ako studenta bolli vysoke.
Je to o rodicoch, to je jasne a to nepopieram. Ale to neznamena, ze niekde v Holandsku viac rodicia tlacia deti do prace, ako je tomu na Slovensku. V Holandsku len maju deti viac pracovnych prilezitosti. Nemaju tam problem na dohodu zamestnat studenta, ktoreho potom neskor zamestnaju. Na Slovensku vsak kazdy zamestnavatel hlada 20 rocnu sektretarku s 30 rocnou praxou. A taktiez kazdy co vcera skoncil skolu, chce hned robit manazera za tisice euro. :D Asi tam chyba to, aby sa oba tabory vratili do spolocnej reality. :D
Odporúčame