Noto vies. :D S Putinom a jeho Novym Sovietskym Zvazom na vecne veky. :D Iba vtedy bude raj na zemi. :D A ten sme tu uz mali, ludia sa za socializmu mali uzasne. :D
Noto vies. :D S Putinom a jeho Novym Sovietskym Zvazom na vecne veky. :D Iba vtedy bude raj na zemi. :D A ten sme tu uz mali, ludia sa za socializmu mali uzasne. :D
To je dalsi problem. Ak dlh pocitas na to co vyrobis, nie na to kolko si poziciavas, tak znova skreslujes statistiky. :D
Skus dat cisla nas zadlzenia, ale v absolutnych hodnotach. Nie na prepocty toho, kolko vyrobime. Zrazu zistis, ze si poziciavame exponencionalne. Cim viac totiz vyrobime, tak viac si poziciavame a viac sa zadlzujeme, aj ked to v statistikach tak nevyzera.
Tu mas napriklad navod.
A ta zivotna uroven klesala jak za Fica, tak za Matovica. A to je na tom to smutne, ze sa tu ludia zeru kvoli dvom idiotom, ktori nas okradaju! A Vam to akosi nedochadza. :D
Asi tolko neprezeru na socialne balicky a vlaky zadarmo. :D Matovic je psychopat, to nikto nepopiera. Ale ked si vsimnes fakty, tak nam zivotna uroven klesa od roku 2014-2015. :D A to tu rajzoval FIco.
Kazda nova vlada pride s novym ministerstvom, novymi teplymi miesteckami, kde treba novu budovu a samozrejme dobre platenych statnych uradnikov. No a statny uradnik nam nezvysi zivotnu uroven, on ju zvysuje len sebe. ALe zaplatit to musia ludia, ktori pracuju a platia dane. Im sa zivotna uroven nezvysi tym, ze budeme mat nove ministerstvo. Alebo urobime super statnu zakazku za miliardy.
Skuste pracujucich ludi menej zdanovat, mozno zistite, ze vyberiete viac dani a budete mat potom aj na rozhadzovanie a socialne balicky. Viem, ze je to pre niektorich neintuitivna predstava, ale ma svoju logiku. Skuste Google a Lafferova krivka. :D
V clanku je pekne porovnanie Polska a Slovenska. Mame sice vacsie zarobky, ale u nas si za ne kupime menej. Cim je to? Ze je to nasim danovym a odvodovym zatazenim, tak to nikoho nezaujima? Z ceny prace zamestnanca odchadza viac, ako polovica statu a ten zamestnanec z toho casto ani nic nema. Platit zdravotne odvody, ale doplacat u lekara, alebo v lekarni. A ked skoncis v nemocnici, tak si na tej istej izbe, ako clovek ktory zdravotne odvody neplati. Tak ako chcete mat vyssiu zivotnu uroven?
Trollom to nevadi. :D Sam Blaha troll kvakal, ze ceny energii stupli kvoli vojne na Ukrajine. Len si nevsimol, ze tie ceny stupali uz viac ako pol roka pred vojnou. :D Sankcie tomu uz len dopomohli, ale to trollom nevadi. Oni radi menia realitu na svoje halucinacie. :D
TO je niekto kto sa narozdiel od Teba nehanbi za svoj nazor. :D
Prezili sme smradoFIca 3 krat, prezijeme ho aj 4ty krat. :D A potom uz budeme mohli tvrdit, ze prezijeme vsetko na svete. :D
TO preto, lebo prava ruka v tom case viac pocuvala, ako ta lava. :D Zdravu logiku tam nehladaj. Je zalozena na defraudacii, parazitizme a prizivnictve. :D Ak je pre parazitov vyhodnejsie skrabat sa pravou rukou na lavom uchu, tak na to urobia zakon a hotovo. VEd od toho tam isli, kradnut a defraudovat. :D
Vilusko, neurazaj hlupakov. :D Oni nie su na tom az tak zle ako mojmir222. :D
DAkujem. :D Cize mne to narozdiel od volicov Smeru mysli. :D Asi v tom je medzi nami ten najvacsi rozdiel. :D
Zaujimave, ze tak ako na hodnotenia, si sa do prace nikdy nehrnul. :D
Sutajko dokazal v diskusiach urobit hlavne idiota zo seba sameho. :D Ako neschopny parazit, ktory v zivote nepracoval, dokazal ist do diskusie znova len s obrobnym parazitom a prizivnikom .D PRacujuci clovek, by Sutajka zotrel za minutu. :D Tak ako vedia pracujuci ludia zotierat Vas, poberacov socialkoch a FIcovych socialnych balickov. :D
Šutajko dokazal v diskusiach pokorit akurat sameho seba. :D Ten chudak v zivote nepracoval, len sa cely zivot prizivoval. :D
Kludne. :D MIly chlapce, mam viac vzdelania a odbornych sposobilosti, ako ma cela Tvoja rodina dokopy. :D Mam pracovny pomer, no a mimo neho este aj podnikam. :D NArozdiel od Teba tento stat zivim a dane platim, neprizivujem sa na nich ako VY. :D
Ale ja si nevsimol, zeby SMradoSmeracke nominacie boli ine. :D Zlodej, ako zlodej a parazit ako parazit. :D Ja medzi VAmi rozdiely nerobim. :D
:D Akurat, ze Eštok narozdiel od Tej Verony, nikdy ziadne dane neplatil, len sa na nich prizivoval. :D
Ja sa mam hanbit za TEba? :D A to uz preco? :D
Ja pocitac nemam, posielam tieto prispevky telepaticky. :D To ste v Smere vsetci tak nafetovani, ze pisete akoby ste zili v inej dimenzii? Takej, kde netreba pocitac k pisanie na diskuskych fotach internetu? :D
Tvoj pocitac funguje na neprach? :D A nemoze za to zly Soros, alebo aspon Matovic? :D
To asi preto, aby medzi tych debilov dobre zapadol. :D S predstav, zeby medzi nich dali inteligenta. :D Ved by bol ako kol v plote :D
Odporúčame