Vymení Šutaj Eštok po Hamranovi aj prednostov okresných úradov? Rozhodne nevôľa voči OĽaNO, myslí si politológ
A pytam sa Ta to preto, lebo za vlady SMERU v roku 2015 som to bol riesit. :D Isiel som na okresny urad zivotneho prostredia a odtial ma poslali na krajsky urad. Prisiel som s projektom na krajsky urad a tam sa na mna vykricali, co tam vobec chcem, ze to patri na okres. Nakoniec mi ziadost zobrali a o mesiac mi prisla odpoved, ze to deleguju na okres. :D Ked som prisiel na okresny urad, znova na mna statny uradnik vyskocil, preco to z kraja hodili na neho, ze on s tym nema nic spolocne. :D
TOlko k odbornej zdatnosti Smerackych nominantov. :D